[ DeepBlue @ 27.09.2005. 13:43 ] @
Pala mi je jedna glupost na pamet, a mozda i nije glupost....da li mejl koji se primi u neki client, bilo koji, znaci skine se sa servera na moju masinu, ostaje li taj mejl negde kod provajdera??? Pretpostavljam da ne, jer bi im to verovatno zauzimalo mnogo prostora, ali mi je palo na pamet kao mogucnost. Trebalo bi mi da pogledam neke mejlove koje sam ranije primio i izbrisao i sad nemam mogucnost da ih vidim, pa sam hteo da saljem mejl administratoru da mi ih ponovo posalje
[ AleksandarNS @ 27.09.2005. 15:07 ] @
pa u svim mail klijetima ti imash mogucnost da kazesh da preuzeti mailovi ostanu na serveru (u tvom mailboxu). tako da mozesh da ih skinesh i sa nekog drugog kompa.
ali ako hoce mogu da naprave da tvoji mailovi ostaju kod njih.
[ DeepBlue @ 28.09.2005. 09:32 ] @
A gde se ukljucuje ta opcija da poruke ostaju na serveru, ja sam trazio i nisam nasao u Outlooku....
[ AleksandarNS @ 28.09.2005. 10:49 ] @
u outlook expressu se nalazi u properties od tvog mail naloga (tools->accounts->properties) pa onda Advanced i tamo imash opciju "Leave a copy of the messages on server"
[ DeepBlue @ 28.09.2005. 12:49 ] @
Nasao sam i vidim da mi je ta opcija bila iskljucena, je li to automatski znaci da se ne trudim i pitam da li oni meni mogu te poruke pronaci ponovo??? Verovatno ih oni nemaju....
[ Deda_Mraz @ 28.09.2005. 15:16 ] @
Upravo tako
[ DeepBlue @ 28.09.2005. 18:40 ] @
E pa onda evo jedno veliko PIH :-)