[ ton_majstor @ 27.09.2005. 19:36 ] @
Da, razlika je u interfejsu prilikom pisanja poruka:



Ovo je u IE, dok FF ovo ne poseduje! Ima jos razlika, ali su manje ocigledne.

Izvinjavam se ako je ovo vec pitano, ali ne nadjoh u pretrazi!

Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 27.09.2005. u 20:40 GMT+1]
[ Ni ten ichi ryu @ 27.09.2005. 19:48 ] @
to je color graphics view koga mozes da se otarasis u options > general preferences (gde pise da to radi samo u ie 5.5 or higher.

http://help.yahoo.com/help/us/mail/send/send-28.html

edit: ali ne vidim kakve to veze ima sa pretrazivacima... ovo pre ide u email forum ;]


[Ovu poruku je menjao Ni ten ichi ryu dana 27.09.2005. u 20:49 GMT+1]
[ Deda_Mraz @ 27.09.2005. 20:19 ] @
Čekaj ne provaljujem u čemu je pitanje tj. u kom delu text se nalazi pitanje? :)

Jel ti smetaju ti dugmići ili šta?
[ ton_majstor @ 28.09.2005. 15:09 ] @
Hvala sto ste temu prebacili na pravo mesto, nisam se još uvek snašao na novoj organizaciji ES-a u Net segmentu...

Alo, meni se ono SVIĐA, ja sam mator i lepo mi je da mi mejlovi za neke ljude izgledaju kao Uskršnja jaja, ako već kapirate.

Ono mi FALI u FF. Imal' trika da se uključi? Eto, to je pitanje...

Pozdrav!
[ Deda_Mraz @ 28.09.2005. 15:22 ] @
Nažalost nema

Ja sam imao (mislim imam ga i sada) neki svoj blog koji kada udjem na create new post od opcija za pisanje mi izbaci samo podešavanja vrste fonta. Meni to bilo čudno pa iskopam od negde IE i otvorim istu stranu u IE-u kad ono brate milijardu dugmića i opcija moje sreće nikad veće

Tako da ja mislim da još uvek ne postoji neko rešenje ili extenzija za ovaj problem.
[ Mister Big Time @ 01.10.2005. 15:09 ] @
Jbg.. to je ono sto se IE i FF/other nonIE browser razlikuju u prikazu...
Pa najobicniji <h1> tag se vidi razlicito u IE i FF.... u IE je veci, a u FF manji.. bas ocigledna razlika.
[ ton_majstor @ 21.11.2005. 23:27 ] @
Daklem, od pre par dana ovo su uveli i za FF.

Ili me je neko čuo iz Yahoo R&D, ili je FF uzeo toliko maha da su odlučili da časte korisnike istog.

Štagod, zadovoljan sam posledicama ovog "kolektivnog nesvesnog"...

Pozdrav!