[ mik123 @ 29.09.2005. 22:51 ] @
Molim vas da komentirate. Ovo mi je prvi site, pa bi komentari dobro došli.
www.pou-krizevci.hr
[ gocca @ 30.09.2005. 11:40 ] @
Buduci da ti je ovo prva web stranica, ajde recimo da nije losa. Moras shvatiti da dojam koji ostavljaju web stranice na posjetitelje ovisi o uskladjenosti pojedinih elemenata na toj stranici (izmedju ostalog). To znaci da moras imati uskladjene sve elemente: od koristenih boja do fontova, od pozadine do fotografija itd.
Pa krenimo redom:
1. Za pocetak, kakva ti je to mramorna ploca u pozadini? Mjesto joj je na grobljima, a ne na web stranici, pa ju prema tome makni i stavi neku svjetliju boju u pozadinu.
2. Onaj lightshow "Dobrodosli na stranice ..." takodjer makni jer je totalno bezveze, i ostavi samo tekst.
3. Boje su posebna prica. Iako ih nisi previse natrpao na stranicu, totalno su ti neuskladjene (prvo sto me ubolo u oci je navigacija koja ima neke 3-4 plave boje koje nikako ne mogu skupa, i btw izbaci one strelice >>)
4. heder ti je manje-vise ok, samo mi je onaj sredisnji dio nesto mutan. Ja bi izbacio one dvije slicice sa strane (i eventualno stavio neke druge) jer sa tematikom stranice nemaju veze.
itd. ima tu jos stvari (izbor fonta, stavi verdanu; CSSom sredi linkove i stavi im drugu boju, itd itd) al mi se vise ne da pisati. Ovo sam komentirao sam pocetnu stranicu, pretpostavljam da su ti ostale iste takve ...
[ vejin @ 30.09.2005. 13:36 ] @
Meni se uglavnom svidja jer pruza relativno dosta informacija, naravno za onoga koga to interesuje. Navigacija na sajtu je dobro uradjena, samo su navigaciona dugmad bezveze. I naravno moj savet jke da izbacis mermer i mozda da ubacis meta tag sa kljucnim recima.