[ FreeShells @ 17.09.2002. 05:38 ] @
Free Shell Account IRC BNC Proxy PsyBNC WebSpace BitchX Email Eggdrop Vhost Gratis Libre Frei Libero Livre

http://www.links.tringler.com.ar

Updated Weekly
[ UnDeaD @ 17.09.2002. 08:39 ] @
The page cannot be displayed !!!
[ liban0n @ 17.09.2002. 16:00 ] @
Sve sta je FREE je loshe ... nesigurno .... kratkog vijeka .... bla bla bla !!!!!!
Dignut ce te eggdropa,bouncer,skriptu itd.... neki ce za to se dobro namuciti a onda jednog dana....
neprimamo nove usere ..... caos account!!!!
[ UnDeaD @ 17.09.2002. 21:06 ] @
ma do sada niti jedan nisam vidio koji dozvoljuje dizanje eggova i ako postoje to se procuje i onda neko reguje 20 takvih akaunti i onda oper ubi shell i onda je sve za k****, free shellovi sucks
[ Nevidljivi @ 22.09.2002. 02:53 ] @
Ima par providera koji daju free shell za eggdrop-a.Ustvari ne za eggdrop-a nego za neki drugi irc bot.
Malo bolje potrazite na google.com

[ liban0n @ 25.09.2002. 10:08 ] @
Blah blah :) a dobro kad ti tako kazes ... volio bi vidjeti te tvoje eggdrope!!
[ hukumdar @ 11.09.2003. 17:13 ] @
......................................
[ Demoritus @ 11.09.2003. 23:00 ] @
znam ja par free shellova koji podrzavaju po jedan bg proces (npr. bitchx ili eggdrop) !!!! Ako nekom treba, nek javi, postavichu
[ MasterOfUndead @ 29.09.2003. 03:24 ] @
postavi :>
[ Demoritus @ 29.09.2003. 16:24 ] @
http://www.titanix.net (1 bg proces, npr. bitchx ili eggdrop)
http://www.aceshells.com (1 bg proces, npr. bitchx ili eggdrop)

Ima ih jos, ali ova dva su 100% proverena i meni se, iskreno svidjaju.. Imaju dve mane (po meni)... Prva mana je zato sto ne primaju one koje se registruju sa nekim free mailom (yahoo, hotmail, hotpop..).. Znaci morate od vaseg provajdera! Druga mana je to sto morate cekati , od 2 sata do 7 dana eheh
[ Miroslav Strugarevic @ 29.09.2003. 19:30 ] @
Citat:
Only one account per user this is a policy that is strictly enforced.


Anyone found to be trying to request more than one account or found to own more than one account will be ignored/terminated. Also if you run a proxy turn it off any shell requests from any proxys will be ignored.

What do i get with my free shell?

- Operating system Linux with newest kernel.
- Own homepage http://Boxname.AceShells.com/~username
- PHP4
- MySQL
- Own mail (Pop3/SMTP) [email protected]
- 1 BG process, e.g : Bot, BitchX epic etc.. NO psyBNC's!
- Access to IPv6 Vhosts
- 5MB Quota
- SSH / FTP
- Quick Install Software system
- Pine / Pico / Jed / joe
- AceShells IRC network. (Server irc.AceShells.com) has IPv6 Support



Fino..
[ Demoritus @ 29.09.2003. 21:12 ] @
rek`o ja
[ MasterOfUndead @ 29.09.2003. 21:52 ] @
e strava, HVALA. Jos ako bi neko znao neki free shell sa psyBNC e to bi bilo idealno ;)
[ Demoritus @ 30.09.2003. 20:02 ] @
Znam ja Free Shell koji podrzava psyBNC ... Rech je o HBX Networks -u... Posluju tek 8 meseci od kojih su radili ukupno 6 meseci , a poslednja dva meseca ne rade jer nisu platili racune za struju ! Trenutno se sele u Las Vegas i odande ce nastaviti da rade! Nastavak rada ocekuje se pre "Hallowen -a"

Ja sam bio njihov korisnik od pochetka rada, pa i do malog prekida. Znam vlasnika i pricao sam sa njim... Rekao mi je da ce 100% nastaviti.. Pa.. Moramo biti strpljivi..

Njihov sajt je : www.hbx.us
[ kUdtiHaEX @ 01.10.2003. 23:14 ] @
Free shellovi su zaista sr***... recimo ja sam trazio neki free shell samo da dignem bota koji bi visio na kanalu nonstop.... i nista pametno nisam nasao. Imate onu smejuriju www.cyberunners.org, gde dobijate 30 dana free a posle jurite skrivene sifre u slikama i flash fajlovima da biste dobili josh free vremena ;) jednom recju - zalosno.
[ Demoritus @ 03.10.2003. 15:34 ] @
.. sta ocekujes od free shellova? kule i gradove?
[ kUdtiHaEX @ 03.10.2003. 23:00 ] @
Ne ocekujem kule i gradove ali isto tako necu da jurim status majmuna, delfina, gorile, azdaje i ko zna cega zbog nekog shella....
[ 2weird4u @ 12.10.2003. 14:17 ] @
Citat:
kUdtiHaEX:
Free shellovi su zaista sr***... recimo ja sam trazio neki free shell samo da dignem bota koji bi visio na kanalu nonstop.... i nista pametno nisam nasao. Imate onu smejuriju www.cyberunners.org, gde dobijate 30 dana free a posle jurite skrivene sifre u slikama i flash fajlovima da biste dobili josh free vremena jednom recju - zalosno.


Ja imam otvoren account na cyberunners.org i mogu vam reci da sam zadovoljan.

Pa ne mogu se ocekivati od free shell-a neki lusksuzi. Ako je free mora mora neko da ga izdrzava, a to su sponzori(popunis njihove shuntave ankete, oduzme ti neko vreme, ali opet je free)!

Kome to smeta, samo neka se podseti cuvene recenice:
"Plati pa se klati"
[ Demoritus @ 12.10.2003. 20:09 ] @
Citat:
2weird4u:
Citat:
kUdtiHaEX:
Free shellovi su zaista sr***... recimo ja sam trazio neki free shell samo da dignem bota koji bi visio na kanalu nonstop.... i nista pametno nisam nasao. Imate onu smejuriju www.cyberunners.org, gde dobijate 30 dana free a posle jurite skrivene sifre u slikama i flash fajlovima da biste dobili josh free vremena jednom recju - zalosno.


Ja imam otvoren account na cyberunners.org i mogu vam reci da sam zadovoljan.

Pa ne mogu se ocekivati od free shell-a neki lusksuzi. Ako je free mora mora neko da ga izdrzava, a to su sponzori(popunis njihove shuntave ankete, oduzme ti neko vreme, ali opet je free)!

Kome to smeta, samo neka se podseti cuvene recenice:
"Plati pa se klati"


Respect
[ smeker @ 20.10.2003. 11:06 ] @
I dali ja mogu preko nekog od vas da dobijem jedan user za psybnc, ili pomoc da i ja nabavim i podignem shell jer sam prosle godine zaradio na tome solidan novac...
[ MasterOfUndead @ 20.10.2003. 13:01 ] @
Citat:
smeker:
I dali ja mogu preko nekog od vas da dobijem jedan user za psybnc, ili pomoc da i ja nabavim i podignem shell jer sam prosle godine zaradio na tome solidan novac...


hahahahah kakav si ti kralj, znaci trazis psy za DZ da bi ga prodo nekom

e svaka ti dala i na vreme dobila
[ smeker @ 20.10.2003. 17:11 ] @
:) Ma ja sam za to i da nadjemo neku saradnju pa da i ti imas interesa i dobijes i ti koju paru...
[ Adnan Hajdarevic @ 22.10.2003. 10:51 ] @
pozdravi svima,

raja evo mene opet,nisam bio aktivan neko duze vrijeme ali evo sad sam tu
prvo zelio bih ako neko ima psybnc , ako mu nije tesko da mi pokloni jedan user treba mi dobio sam akill na dalnetu i bolchatu ( tamo obicno visim ) , na proxye se nemogu konektovat jer odmah dobijem kline ( open proxy ) pa vas molim ako vam nije tesko da date jedan user

hvala ,
do iduceg javljanja vas multimilioner
[ Darko Pipic @ 22.10.2003. 15:03 ] @
Sta si to radio pa si zabo akill na dalnetu ?
[ Adnan Hajdarevic @ 22.10.2003. 16:44 ] @
ma vidis u klubu sam.A ima 20 kompjutera
i stalno ljudi dolaze i idu na IRC
DALnet
ili
BolChat.

E sada maximalno je 3 konekcije sa iste ip adrese.
pa prvo ide kline
pa onda g-line
pa onda akill
ip adresa je stalna

:) pomazite !


hvala
[ magnetoid @ 26.10.2003. 14:06 ] @
iscimaj admine ... da ti odobre tom statichnom ip-u
vishe konekcija ... nevidim u chemu je problem .. :)

poz