[ boban779 @ 03.10.2005. 16:33 ] @
Ne znam da li je ovo namerno ili zbog nekakve greške ali voljeni nam operater baš fino zaradjuje na pogrešnim dolaznim pozivima u roamingu. Dešavalo se to i ranije ali ne ovoliko često kao sada.
Najsvežije: do pre par dana sam sa porodicm boravio u BiH i naravno svi smo korisnici 063 mreze i bili smo u roamingu u Mobi's mreži. Svakog dana je bilo po najmanje jedan, dva pogrešna dolazna poziva. Nekad i više. Dok mi svima objasnimo da su pogrešili broj i oni nama da uopšte nisu zvali nas vec neke totalno leve brojeve (nisu ni slični), sve se to lepo nama naplati(a i onima koji su zvali). Sa zaokruživanjem na minut, naravno!
Interesuje me ima li još ovakvih primera i da li neko iz korisničkog servisa moze da odgovori zbog čega se ovo dešava.

Code:
EDIT: Ako ne znate da li je namerno
ili zbog greske Mobtela ili korisnika koji Vas
pozivaju onda treba i naslov da bude u skladu s tim.

Dejan Krstic


[Ovu poruku je menjao Dejan Krstic dana 03.10.2005. u 19:06 GMT+1]
[ MMX @ 05.10.2005. 21:53 ] @
Meni nije jasno kakva je svrha ove teme. Vi ste bili u roamingu u BiH, imali ste pozive sa nepoznatih brojeva, to je uredno naplaćeno, i u čemu je onda problem? Sigurno ste i ranije bili upoznati sa cenama roaminga i zašto ste se javljali na pozive sa brojeva koji Vam nisu poznati. Mobtel sigurno ne može da bude odgovoran za to što Vas je neko zvao.
[ MMX @ 05.10.2005. 21:56 ] @
I još nešto, cenu razgovora u roamingu ne određuje Mobtel već mreža u kojoj gostujete.
[ Dejan Krstic @ 06.10.2005. 09:31 ] @
Covek prica o dolaznim pozivima, a to svakako odredjuje Mobtel.
[ Ronald @ 13.10.2005. 01:54 ] @
Citat:
boban779: Interesuje me ima li još ovakvih primera i da li neko iz korisničkog servisa moze da odgovori zbog čega se ovo dešava.

Nemoj to da te cudi desavalo se i meni to vise puta dok sam boravio u inostranstvu, ljudi jednostavno pogrese broj ali nama to postaje puno primetnije kada smo u romingu nego kada smo kod kuce..
E sad zasto se desava sve to , evo reci cu ti zasto se to desavalo meni...
Kada sam promenio stari broj i uzeo novi broj na post paidu...taj novi broj je ranije vec bio koristen..Mobtel ga je drzao neaktivnim nekih mozda 90 dana i posle toga ga je dodelio meni..Predhodni vlasnik nije obavestio sve svoje prijatelje i poznanike o promeni broja i neki od njih koji nisu znali njegov novi broj su sporadicno zvali mene, e sad sto sam se ja mozda u tom trenutku nalazio u romingu to je vec moj problem, u svakom slucaju nisam morao da se javljam na telefon kada vidim nepoznat broj, ali uvek pomislis da je mozda neko od tvojih prijatelja sa neke govornice pa se onda i javis.Sve to prestane posle otprilike godinu dana koriscenja tog broja , napomenucu samo da sam dva puta dosada menjao post paid broj i u oba slucaja su se desavale takve propratne smetnje u prvih 6 meseci...do godinu dana..Moguce da je i kod tebe to bio razlog nezeljenih dolaznih poziva dok si bio u romingu.
Ili si se mozda nekom zamerio u Mobtelu...:-)) ko ce ga znati ? ;-) Opsani su to Mangupi :-))