[ zox1 @ 19.06.2001. 14:27 ] @
Kakve posledice mogu da se dese,ako neke programe i muziku koji su za download preusmerim da se mogu skinuti i sa moje stranice,Tj Ako primete?? sta ,kao,,,, ))
[ uLtracode @ 19.06.2001. 15:01 ] @
hmm pa nista ti samo stavi naprimer WINAMP


i niko ti ne moze nista

[Ovu poruku je menjao uL7r4C0d3 dana 06-19-2001 u 03:02 PM GMT]
[ zox1 @ 19.06.2001. 16:14 ] @
Pa hmmm stavio sam ja mnogo toga ali mene vise interesuje domaci tj Mp3 muzika znam da mogu da me))??// ali opet red je da se pita,
JEST MALO KURVINSKI ALI .......
[ Gojko Vujovic @ 19.06.2001. 16:47 ] @
U Jugoslaviji za sada zakoni važe samo za papir, a za internet NE. Ovo će se uskoro promeniti naravno..
[ zox1 @ 19.06.2001. 17:31 ] @
Izvinjavam se za pogresno izrazavanje i po koju psovku,
Moja greska vise se nece ponoviti
Znachi za sad mogu da stavljam ,nece biti posledica???
[ Gojko Vujovic @ 19.06.2001. 17:51 ] @
Pošto u našim Ustavima piše da je dozvoljeno sve što zakonom nije zabranjeno, pretpostavljam da je odgovor potvrdan. Ali nemoj da bude da sam te ja nagovorio :).. šalim se.. sad ne mogu da te kazne, što ne znači da uskoro neće moći. A kako su ludi može i da im padne na pamet da uvode zakon i kaznu i porez retrospektivno što je totalno nefer ali evo u ovoj ludoj zemlji sve može kao na primer ovi jednokratni porezi i slično..
[ zox1 @ 19.06.2001. 19:34 ] @
SVE JE TO MENI JASNO,ALI AJDE DA PITAM DA ME NE BIJE "MALER" )
Znam da nije lepo krasti mp3 ali nek mi neko objasni da li oni pitaju Colu,Neleta,Chorbu............)
Pozdrav
Trudichu se da me ne uhvate
[ gagi @ 19.06.2001. 22:19 ] @
ma jok, za sada za yu muziku nema frke...

sjecam se da onaj tip sa www.xumusic.com imo slican problema, javila mu se licno grupa..rekla da poskida muziku i on zatovrio sajt..poslje mu se opet javili i rekli kao.. "nema frke.." a neki su cak govorili da je bolje sto imaju njihove mp3 na net-u..postaju popularniji..otkud znam... neke ti nece srati, a neki mozda hoce...?!

ma vidi sa tim tipm sa xumusic.com, on ti to moze najbolje da objasni...