[ kmecalo @ 05.10.2005. 15:52 ] @
Kupio sam mjuzu za kola Tevion model MD41052, kasnije sam cuo da su ok i da pripadaju Nemackoj firmi Medion!Necu da se hvalim ali se meni ovaj cd bas dopao jer sam ga dobio sasvim jeftino a super radi i ima veoma simpaticne funkcije!Ali da ne davim vise imam problem sa CD-om tj desava mi se da cd mogu da slusam bez ikakvih problema ali se onda desi da isti taj cd neki sledeci put nece da prepozna/procita,pri tom mi na LCD izbaci poruku EROR 2 ili EROR 1,nove cd cita bez problema, greska se javlja samo kod vec koriscenih cd-a, isto se desava i sa MP3 i sa audio cd-ima!Nikada mi se nije desilo da preskace ni MP3 ni audio cd samo mi se s vremena na vreme javi ovaj problem sa iscitavanjem!Ako neko zna u cemu je problem neka javi ili ako neko ima ili zna gde mogu da nadjem uputstvo na eng ili ,ne daj boze srpskom,trazio sam na Medionovom sajtu ali nisam nista uspeo da saznam a Tevionov sajt nisam nasao!Ko moza da mi pojasni nesto oko ovih modela neka se javi!Pozdrav!!!!!

[Ovu poruku je menjao kmecalo dana 05.10.2005. u 16:54 GMT+1]
[ Mjevdjich @ 24.10.2005. 19:15 ] @
Prijatelju, kada nesto kupujes, kupi Ime (firma za koju si cuo), a ne podrum industriju ma koliko sareno izgledala.
Zao mi je sto ti nisam mogao pomoci (sumnjam da ce bilo ko, jer to skoro niko ne popravlja).
Pozdrav!!!