[ spacer @ 10.10.2005. 18:25 ] @
Treba mi code ili skripta koju mogu da stavim u CGI-bin na serveru i da mi ona obradi podatke uneshene na sajtu te da ih prosledi na adresu koju ja navedem...blabla, sigurno je ovo vec neko pitao, ali meni es-ov search retko kad pomogne, tako da bih bio zahvalan da mi neko ako neko moze da mi izadje u susret. Sigurno je vec neko koristio neke cgi skripte pa bih voleo kad bi se to podelilo samnom.
hvala
[ spacer @ 12.10.2005. 09:48 ] @
@noviKorisnik
Svega 14 ljudi mi je pogledalo topic, nije ni chudo shto mi niko ne odgovara. Ajde vrati mi temu u webdesign, jer ne shvatam po chemu ona sa tematikom coda i skiptama spada u domen "web aplikacije-administracija, modifikacije, optimizacija, instalacija..."??????? Moze jedino da ode u javascript, ali nikako ovde...
hvala
[ flylord @ 12.10.2005. 10:04 ] @
hmmm, a da li bi mogao da mi objasnis kakve veze ima JavaScript sa CGI-em? Ova tema je za web aplikacije jer ti i trazis web aplikaciju. Cak i gotova JS skripta je verovao ili ne, web aplikacija, ali klijent side
na hotscripts potrazi formmail skriptu. Ona ce ti odradi posao
[ noviKorisnik @ 12.10.2005. 10:09 ] @
Kako flylord reče, ovo je pravo mesto za temu. A to što ti se čini da je mali broj pregleda teme... u javascriptu bi sigurno bilo još manje, to znam garantovano :-)