[ Deda_Mraz @ 11.10.2005. 08:58 ] @
Šta mislite o ovoj extra maloj moćnoj spravici?
Po meni je to najbolje što postoji od prenosivih konzola, stvarno su ga max. uradili.
U novom Merkatoru ima da se free testira ova spravica, zaista moćno izgleda a tek grafika... pffff prženje..

Grafika je negde na granici keca i dvojke (PS-a) ima dosta igara za ovaj PSP a najavljuju i mnoge veće naslove, need for speed wonted etc....

http://www.us.playstation.com/psp.aspx

Cena mu je nekih 250 € čini mi se, što i nije tako skupo, sobzirom kakav kvalitet dobijaš.

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 12.02.2007. u 14:30 GMT+1]
[ IcyImpact @ 11.10.2005. 09:55 ] @
Stvar je super, dobro izgleda lijepo lezi u ruci, izdrzljiv... Mislim da ce se dobro prodavati. Ali vec cu ga dotakli "mali" problemi - malware koji ga cini neupotrebljivim. A igara ce bit puno.
[ Sumnjiv @ 11.10.2005. 16:50 ] @
I meni deluje lepo, mada obzirom da ima nestandardni disk drajv, sve igre, (filmovi, muzika...) ce se morati kupovati direktno od Sony -a tako da ce to visestruko povecati cenu uzivanja :)
[ Deda_Mraz @ 12.10.2005. 12:56 ] @
Kod nas ova moćna stvarčica (i u nekim delovima Evrope) košta svega 300€, dok je preko bare to oko 300$ do 350$.
U neku ruku i nije nešto extremno skupo, sobzirom da je odnos cene i kvaliteta sjajan.

Trenutno planiram da kupim telefon od 350-400€ tako da posle toga neću imati baš nešto kinte, ali sigurno ću sledeće godine (kada malo padne cena) uzeti sebi jedan PSP :)
[ sen @ 28.10.2005. 17:36 ] @

Pozdrav svima posebno onima koje zanima ova tema

Najpre da kazem da sam ja licno kupijo i da posedujem PSP ono sto vam mogu reci je to da je stvarcica do sada najbolje sto je moguce izmisljeno extra super je
imam kompletnu pratecu opremu koju sam morao kupiti dodatno
memori stick od 1 gb,sw,datakabal,display protector,punjac za auto,slusalice,1 igra sve to ukupno u DE kosta 450 eu novo u prodavnici

a ovog Sumnjiv da samo ispravim da nije bas sve potrebno da se kupuje od soni-a
original kada su u pitanju bar mp3 ubacujes nasu i stranu po zelji takodje i filmove nase i strane ubacujes i to bez ikakve komplikacije takodje fotografije mozes po zelji
ubacivati brisati menjati i.t.d



[ -bane- @ 29.11.2005. 22:32 ] @
Odlicna je spravica... Ovo ce mozda zvucati kao antireklama ali trebalo bi da ljudi znaju sa cime se susrecu kada kupe PSP i sta ih ceka posle toga....

1)Elem... Ako hocete kao "kulturni" Ameri da koristite PSP, moracete za izdvojite u proseku 40-50 eura za igricu na UMD-u... sto verujem da ce malo ko uraditi jer igrice brzo dosade...

2)Ako izaberete drugu opciju tu nastaju peripetije... Prvo, tesko cete naci verziju PSP -a sa FW v. 1.50 a to je upravo jedina verzija sa kojom moze da se koristite Fastloader ili Umd emulator za ripovane igrice tj ISO fajlove...
Znaci potreban je Downgrade PSP i to morate da uradite prvo upgrade na 2.0 verziju a to je nemoguce naci na netu... Uklonili su update 2.0 i okacili 2.50 sa kojeg se ne moze uraditi downgrade jos uvek... Znaci trebace vam ili neki UMD koji na sebi ima verziju 2.0 za upgrade ili da platite 30 eur za kompletan downgrade...
Kada budete imali verziju 1.50 na vasem ljubimcu sledeca investicija je MEmoru Stick Pro DUO od minimum 1Gb... Obzirom da je kapacitet UMD-a oko 1.8 GB, ocekujte i veklike ISO fajlove (u proseku su oko 500 MB) i to ce vas stajati od 80 do 110 eura zavisno kako se snadjete...
Dalje ce vam biti potrebni sami ISO fajlovi koji su poprilicno teski kao sto rekoh u proseku 500 MB... Racunajte da vam ne ginu torenti... Direktnih linkova je jako malo...

Znaci za PSP za koji je potrebno nekih 300 EUR kod nas treba i jis "neki" euro ako zelite da osetite pravi uzitak ove spravice koja zaista opravdava konstataciju "STATE OF ART"...

Ja se od mog primerka necu odvojiti, bar ne jos jedno vreme...




[ Only one Mrga @ 24.12.2005. 11:02 ] @
Ljudi , treba i jedna brza informacija ... gde mogu da nabavim igre za PSP i koja im je cena ? tnx
[ Deda_Mraz @ 31.12.2005. 01:50 ] @
www.beosoft.com
[ Slobodan Miskovic @ 31.12.2005. 01:56 ] @
Lepo sto si postavio link, jos samo da radi :)
[ -bane- @ 03.01.2006. 21:22 ] @
najjevtinije su u EBAY, oni su uvoznici za Sony, igre su ti 3200 din.
[ KKDDKK @ 05.01.2006. 09:55 ] @
Citat:
...ISO fajlove (u proseku su oko 500 MB) i to...

Jer si ti cuo RipKiT , on smanjuje igricu na 200-300 MB , tako da uvek imam 5 igrice (+UMD igrica) na mojoj kartici od 1 GB (NFS MW,NBA Street,Fifa 06,PES 5 i UMD World Tour Soccer)

Citat:
memori stick od 1 gb,sw,datakabal,display protector,punjac za auto,slusalice,1 igra sve to ukupno u DE kosta 450 eu novo u prodavnici

Ja sam moj Giga Pack(firmware 2.0--->1-50) platio 390 €, a imam sve to.
[ Vlada_Pa @ 06.01.2006. 02:07 ] @
Pomozite mi molim vas!

ima li ovde neko ko zna gde mogu da kupim verziju PSP-a 2.0 ili ako neko hoce da proda neka mi se javi na pm

preko 2.0 mi ne treba jel ne moze downgrade

Molim vas za brz odgovor!!!
[ phantomq @ 14.01.2006. 20:14 ] @
negde sam procitao na netu da su uspeli da provale fw 2.0
jel zna neko dali je to tacno i gde ima nesto vise o tome?
[ Only one Mrga @ 17.02.2006. 17:17 ] @
Kako mozes da stavis igricu .iso na memory stick .. imam 1 giga , ali mi ne ide u glavu kako da tamo install igru ...Objasni molim te ... neki program ili sta vec ... sve u svemu , SOny je super ... na 1giga card sam stavio tek 5 filmova :) bruka dobra stvar
[ gstepa @ 21.02.2006. 11:37 ] @
http://www.fanjita.org/

http://www.psphacking101.com/


http://forums.qj.net/



nadam se da ima za svakog po nesto!!!
[ Djole D.C. @ 22.02.2006. 11:48 ] @
Imam psp i zanimam me kako da prebacim filmove na njega koji mora da je format ?
[ gstepa @ 22.02.2006. 12:00 ] @
ako hoces dvd filmove da prebacis onda koristi APOLO DVD TO PSP.a ako hoces da prebacis divx filmove onda koristi XILISOFT PSP VIDEO CONVERTER.ako ne mozes da nadjes javi pa da nekako da se snadjemo da ti dam.
[ Djole D.C. @ 22.02.2006. 19:17 ] @
E skino sam sa net-a ovaj za divx sam jel mozes da mi das serijski i name ako imas ?
[ gstepa @ 22.02.2006. 21:16 ] @
ne mogu ovde da ti to napisem.daj mi email ili ako koristis neki messenger pa tako.
[ -bane- @ 14.04.2006. 20:52 ] @
@Only One Mrga...
Treba ti .iso loader ili UMD emulator ( za starije igrice ce ti to biti dovoljno ) npr. UMD Emulator 0.8c ili FastLoader 0.7,a za novije .iso koji su pravljeni za hacked RunUMD mozes da skines takodje UMD Emulator koejm je dodata ta podrska za RUN UMD ( to je sada najaktuelnije ) Dalje, takodje postoje naslovi koji rade sa MPH 1.1 loaderom koji omogucava igranje igara koje traze 2.0 FW na konzolama sa 1.5 FW...


[Ovu poruku je menjao -bane- dana 07.07.2006. u 17:26 GMT+1]
[ Only one Mrga @ 31.05.2006. 18:30 ] @
Ja jednostavno otju da kupim igre !!! ... e , ima sanse da mi neko "iznajmi" igrice ? idem na more 3.avg i smoritju se putujutji ... pa kontam , ili da kupim ili jos bolje da iznajmim od nekoga koju igricu ... ko mi kriv kada sam upgrade psp :(
[ stanmark.me @ 11.06.2007. 11:30 ] @
SOS
Da li bilo koga mogu zamoliti za savet... Jednom sam uspesno izvrio Downgrade proceduru i sve je radilo super.... Original igrica je vratila novi firmware... nedavno sam ponovo pokusao proceduru i taman kada se zavrsila psp nece da se upali.... samo zasvetli ona zelena lampica i ugasi se (ni ekran ne reaguje)....
Bilo kakav savet? Neki servis?
Veliko Hvala
[ nagardo @ 13.06.2007. 14:54 ] @
VIDIM NIKO TI NE ODGOVARA,A I JA CEKAM DA VIDIM STA SE DESAVA.KOD MENE JE v. 2.81.te jos nisam nista probao,idem po internetu ali nema odgovora.Evo ovo sam nasao:
moguce je uraditi i preporucujem downgrade sa v.2.71 na 1.50
takodje se moze uraditi downgrade sa v.2.50-v.2.60 na v.1.50 ali samo sledecim redosledom:
najpre treba upload sa v.2.50-v.2.60 na noviju v.2.71 pa isto ponoviti kao gore navedeno downgrade na v.1.50.

oni koji imaju igru gta lcs umd original ali samo sa starom upload verzijom mogu direkt downgrade sa v.250-v.2.60
na v.1.50 i eto ga pici ko lud PSP sa obe mogucnosti kako umd tako i sa iso opaaaaaa


takodje da vas obavestim da je moguce izvesti direktan downgrade i za verziju 2.0-2.1 na 1.50

Upravo sam sada sredio jedan PSP koji je verzije 2.0 direkt na 1.50

Potrebno vam je sledece:

1. Prvo nabavite eLoader

2. Instalirajte eLoader098 u psp direkt sa pc-a.

3. Odzipujte easy downgrade paket na memorijsku karticu. Dobit cete novi EBOOT.PBP u direktoriju /psp/game/201downgrader/EBOOT.PBP ( provjerite dali je tamo ).

4. Nabavite i kopirajte 1.5 update EBOOT.PBP u /psp/game/update/EBOOT.PBP.

5. Pokrenite downgrader preko eLoadera otici u opcije na ikonu photo-memory stick izabrati opciju donju eeeload

6. Za downgrade, odaberite 'set to v1.00' opciju tako sto pritisnete dugme na psp-u->O<-

7. Ovo ce prevariti PSP da misli da je verzije 1.00. Kada završite taj proces, pokrenite 1.50 update EBOOT.PBP direktno iz PSP Game menija.

8. Na 99 posto ce javiti grešku 'failed - contact Sony customer support, error code FFFFFFFFF'.
JAVI AKO BUDE STA NOVO