[ Djuka Maricic @ 18.10.2005. 11:24 ] @
Zasto nece SF7 da mi otvori video zapise koji su u avi (i jos ponekim formatima), ako vec ima opciju za otvaranje istih?
[ dandellion @ 27.10.2005. 01:44 ] @
trebalo bi da može.
da li traži da registruješ neki plug-in?


[ Mister_rap @ 27.10.2005. 10:04 ] @
A nije mi jasno zasto hoces da otvaras avi fajlove sa SF7 kad imas video programe za to?
[ Kosta ******um Rex Persia @ 27.10.2005. 16:13 ] @
Slažem se, bolje nađi neki drugi program za to, npr. VirtualDub MPEG2 ili, još bolje, AVI MPEG ASF WMV Splitter, ako hoćeš da sečeš reklame iz filmova.
[ electro-drummer @ 05.07.2006. 23:22 ] @
i mene zanima zasto nemogu da otvorim AVI clipove u Sound Forge-u. . .a lepo pise u specifikaciji da ima podrsku za AVI i da se moze manipulisati sa audio sadrzajem clip-a, naravno uz pracenje i video sadrzaja, ali ja ustvari nemogu ni da otvorim AVI a kamoli da nesto vidim od njega. . .bilo bi lepo da neko resi ovu misteriju. . .
[ Kosta ******um Rex Persia @ 06.07.2006. 00:03 ] @
Citat:
electro-drummer: i mene zanima zasto nemogu da otvorim AVI clipove u Sound Forge-u. . .a lepo pise u specifikaciji da ima podrsku za AVI i da se moze manipulisati sa audio sadrzajem clip-a.


Pa piše, ali to ne znači da SF 7 otvara sve tipove AVI fajlova. Kao što verovatno i sam znaš, postoje mnogi tipovi AVI fajlova, kao npr. DivX, Xvid, nekompresovani AVI, i još tri ili četiri druga tipa. Prvo, moraš da utvrdiš da li je tvoj AVI DivX, Xvid ili neki drugi.
[ Djuka Maricic @ 08.07.2006. 12:20 ] @
Stvarno treba obratiti paznju koji AVI format je u pitanju... Sve video zapise formata WMV otvara bez problema.
Kasnije sam menjao zvucni zapis na videu tako sto sam video zapis otvarao u Windows Movie Maker, a zvuk pre toga snimim pomocu SF-a i obradim, pa onda sve namontiram u Windows Movie Maker-u. Ne znam da li moze komplikovanije, ali kad mi je stvarno trebalo super je funkcionisalo.
[ old @ 09.07.2006. 23:30 ] @
Meni je SF tražio da doplatim za tu opciju (tražio je drugi posebni "serial").
/I da preduhitrim eventualna PP pitanja, nisam ga pronašao nigde/.