[ sladjan23 @ 19.10.2005. 10:44 ] @
posle pada sistema nisam mogao da instaliram win xp home ed... radi se o originalnom windowsu, cd je nov neraspakovan. Posle formatiranja pri instalaciji cd ciatc preskace neke fajlove sa windovsa, a o tome salje poruke normalno. Pokusao sam jos jednom i ucinjilo mi se da je preskocio jos vise nego prvi put. zavrsio sam instalaciju do kraja ali dobio sam nepotpun windovs, nema dosta toga. pokusao sam sa win 98 i usesno sam zavrsio instalaciju. otezavajuca okolnost je sto racunar nije moj i ne znam koliko je hardverski ispravan dali je u pitanju citac, ide kablovi ili neto drugo. Pozdrav
[ Nikola-15 @ 21.10.2005. 21:46 ] @
Citac ili CD. Ako ti je original, probaj ga zameniti...
[ _ra_ @ 21.10.2005. 22:32 ] @
ne bi trebalo da je problem u cd-u ili cd-rom-u. proveri hardver, odnosno ako ti baguje u pocetku dok kopira fajlove na hard to moze da bude do memorije. gold memori pa proveri za svaki slucaj
[ sladjan23 @ 23.10.2005. 17:04 ] @
pokusacu to sa memorijom, hvala
[ tandrli @ 23.10.2005. 22:05 ] @
meni se to dešavalo kod oštećenog HDD-a bez razloga što skeniraš sa nekim chekdisk iz windowsa i da ti je prijašnji radio bez problema pa ti preporučujem HDD Regenerator da on malo pročeprka iz DOS-a
[ Sunjalo @ 24.10.2005. 01:04 ] @
Pre dva dana sam imao isti problem, menjao cd - romove, diskove za instalaciju, testirao memoriju i na kraju HDD nov a ne sljaka ... !!!
[ dobri nikola @ 10.03.2014. 11:43 ] @
Treba mi pomoc, imam laptop Dell latitude D 630 C, model CG84N3J. Imam win7, podelio sam memoriju na dva dela, ostavio sam win7 i xocu da ubacim winXP ali nemogu da nadjem drajver za mreznu karticu. Probao sam i na njihovom sajtu i ne znam vec gde, da li mozete da mi pomognete, hvala unapred na razumevanju.
[ kristi1 @ 10.03.2014. 12:00 ] @
Probaj preko ovog sajta http://devid.info/

Treba ti Device ID. Treba ti ceo broj, slike sam skinuo sa interneta.