[ Ivek33 @ 19.10.2005. 13:48 ] @
Ako sam administrator i na compu postoje jos dva usera. Svaki ima svoju sifru za login.
Admin
User-1
User-2

Kako mogu vidjeti kod pojedinog usera kada se spajao na internet i koje stranice je posjecivao?
naravno ako je obrisao History.
Ako tko ima vremena za objasniti i ako moze detaljnije.

tnx
[ sen @ 26.10.2005. 14:34 ] @

Pokusaj sa programom koji se zove familykeylogger

Sretno
[ Ivek33 @ 26.10.2005. 22:05 ] @
Hui,
Ovdje kaže da je taj program spyware ????

http://www.spywareremove.com/removeFamilyKeyLogger.html

Meni kao takav odgovara, ali da ja znam tko je što radio i gdje je išao.
No međutim ne odgovara mi da eventualno bude spayware prema internetu ili slično.
Nisam baš najbolje sa engleskim pa nerazumijem u potpunosti ovu stranicu na gornjem linku.

A vidim da nije FREE
skinuo sam verziju 2,83.
Ne bih ništa radio dok nečujem tvoje mišljenje s obzirom da si ga predložio. Je si li radio već s njime?
[ risboj @ 27.10.2005. 08:54 ] @
Svi keyloggeri su na neki način spywari, pa ih kao takve i otkrivaju anti-spyware programi.

Imaš ih dosta (valjda i besplatnih), a ja sam koristio ovaj:
http://www.elitesecurity.org/poruka/681137
[ _Vlada_ @ 27.10.2005. 13:54 ] @
Pregledaj System Log (ako je u pitanju winnt platforma) i traži Remote Access. Tako možeš da vidiš kada je neko bio na net-u.
Da vidiš šta je radio možeš samo da naslutiš ako svakom korisniku pregledaš cookies i Temporary Internet Files. Još informacija možeš eventualno da dobiješ iz padajućeg menija address bar-a Internet browser-a...
Sve ovo je bez nekog programa...
[ Ivek33 @ 27.10.2005. 14:21 ] @
Citat:
_Vlada_: Pregledaj System Log (ako je u pitanju winnt platforma) i traži Remote Access. Tako možeš da vidiš kada je neko bio na net-u.
Da vidiš šta je radio možeš samo da naslutiš ako svakom korisniku pregledaš cookies i Temporary Internet Files. Još informacija možeš eventualno da dobiješ iz padajućeg menija address bar-a Internet browser-a...
Sve ovo je bez nekog programa...


Problem je u tome što pod user2 ima više korisnika ( znači više ljudi pod istim userom sa istom passw. ulazi u account i dostupan mu je internet. ) koji pristupaju Internet mreži,
Pa bih volio vidjeti tko je u koje vrijeme i što radio na compu? Najbitnije mi je da vidim vrijeme i špto je tada rađeno ( ako nešto pođe po zlu da bih viodio tko je to zlo prouzročio )

PS: platforma je Win XP PRO

bye

[Ovu poruku je menjao Ivek33 dana 27.10.2005. u 15:23 GMT+1]
[ kuza @ 27.10.2005. 15:38 ] @
ta stranica na kojoj si ti bio nije keyloger vec scener za keyloger:)))Lol
[ _Vlada_ @ 01.11.2005. 11:44 ] @
Ne znam kako misliš da vodiš računa o tome kada ti više od jednog korisnika koristi jedan nalog...
Daj svakome po jedan nalog i onda ćeš znati.
Ako i dalje koristiš ovu varijantu, onda je jedino što ti može pomoći - vreme. Ako možeš da zaključiš ko je i kada koristio user2 nalog iz tačnog vremena u log-u, to može biti dobar početak.
Mada, na ovaj način se obesmišljava kocept više korisnika osim (u nekim delovima) kada je autorizacija u pitanju. Moja preporuka ti je da svakome otvoriš nalog i središ privilegije.
[ Ivek33 @ 02.11.2005. 21:29 ] @
Hi
Situacija je slijedeća.
Admin - ja
User1 - podiže email i surfa internetom
User2 - koristit će oko 15 - 20 ljudi ( za surfanje internetom )

Citat:
_Vlada_: Ne znam kako misliš da vodiš računa o tome kada ti više od jednog korisnika koristi jedan nalog...


Mislio sam da Useru2 napravim tablicu na papiru pa kada se spoji na internet upiše svoje ime, prezime, datum, vrijeme početka surfanja i vrijeme završetka i na kraju potpis GLUPO ali ne znam drugo rješenje :-(
Mislio sam da kroz Gpolicy mogu vidjeti tko je kuda išao i što radio ako dođe do nekog kurslusa.

Citat:
Daj svakome po jedan nalog i onda ćeš znati.


E to bi i ja najprije, samo kako i da li može XP podnijeti 15-20 accounta ( usera) nisam to nikada radio.

Citat:
Ako i dalje koristiš ovu varijantu, onda je jedino što ti može pomoći - vreme. Ako možeš da zaključiš ko je i kada koristio user2 nalog iz tačnog vremena u log-u, to može biti dobar početak.


Ovo sam i mislio kao što sam naveo sa papirom u vidu tablice

Citat:
Mada, na ovaj način se obesmišljava kocept više korisnika osim (u nekim delovima) kada je autorizacija u pitanju. Moja preporuka ti je da svakome otvoriš nalog i središ privilegije.


I ja bih to uradio, napravio 15-20 usera i svakom dodjelio šifru za ulaz u njegov account. Samo da li to može podnijeti XP.

Ima li netko iskustva s max. brojem usera na WinXP pro?

bye
[ Ivek33 @ 02.11.2005. 21:30 ] @
Hi
Neznam što se događa ali mi je forum totalno usporio, čak mu jučer niusam mogao ni pristupiti a ovu predzadnju poruku mi je duplicirao??
Ostale web stranice se otvaraju OK.
Ima li još netko problema istih?

bye

[Ovu poruku je menjao Ivek33 dana 02.11.2005. u 22:38 GMT+1]
[ igordmg @ 26.11.2005. 02:16 ] @
E brate, ako ti prave toliku frku a ne možeš da im vjerujes, ugasi ti njima naloge pa neka se konektuju onda negdje drugdje. Single-user PC to ti je rješenje!
[ Ivek33 @ 26.11.2005. 13:31 ] @
Citat:
igordmg: E brate, ako ti prave toliku frku a ne možeš da im vjerujes, ugasi ti njima naloge pa neka se konektuju onda negdje drugdje. Single-user PC to ti je rješenje!


nemogu a i nesmijem. to moram riješiti na tom jedno kompu.

najbolje rješenje je svakom od njih otvoriti account, ali ne znam da li će ići toliki broj na Xp. nisam probao a ne bih čačkao dok nebudem siguran