[ Boboje @ 20.10.2005. 22:07 ] @
ovako: imam 20-30 spotova snimljenih sa razlicitih satelitskih kanala, u razlicitoj rezoluciji. Nije mi problem da uradim autorizaciju sa menijem na kojem je spisak svih spotova i da se odabirom odredjenog spota on pusti. Ali sa kojim programom i kako bi se mogla uraditi autorizacija da posle pustanja odredjenog spota plejer nastavlja da vrti u krug ostale spotove.
Drugo resenje mi je da spojim sve spotove u jedan fajl i da uradim chaptere. To bi mi bilo lakse ali da li razlicita rezolucija moze biti problem za programe za spajanje *.mpg fajlova
[ Mister_rap @ 21.10.2005. 14:17 ] @
Pa recimo da bi se moglo odraditi u architectu... Medjutim mislim da ti on nece dozvoliti da uvezes fajlove razlicitih rezolucija.
[ Boboje @ 22.10.2005. 05:21 ] @
ti si ovde: http://www.elitesecurity.org/t...tanje-vezi-sa-DVD-Architect-om govorio o komandama "on the end go to movie n". Nemam u sledecih par dana vremena da probam ali mislim da bi to moglo da uspe. Mislim da nebi trebalo da pravi razliku izmedju klipova. Sigurno da je moguce uraditi autorizaciju DVD-a sa snimcima iz vise izvora.
[ Mister_rap @ 22.10.2005. 11:51 ] @
Pa da... mozes da probas, i mozda uspije ali ja sam radio ranije i dvd koji sam dobio nije bio citljiv na kucnim dvd plejerima. Ipak vredi pokusati.