[ igorsa @ 22.10.2005. 23:20 ] @
Moje pitanje je, kako naplatiti softver koji prodajem preko neta? Kako funkcionise naplata preko 2CO-a i PP-a? Kartice? Racuni? Gde? Kako? Mozda je malo opsirno pitanje, ali bio bih zahvalan na nekim smernicama za dalje.
[ grujicd @ 24.10.2005. 09:15 ] @
Licno koristim www.shareit.com
Mozes i kod njih da drzis key generator, tako da nemas nista posla - tebi samo stigne informativni mail posle svake kupovine. Pare dolaze jednom mesecno na devizni racun, meni radi sa Raiffeisenom bez problema.

[ boccio @ 25.10.2005. 12:06 ] @
Paypal i 2CO funkcionisu korektno. Gledaj da pokrijes sto vecu "povrsinu" payment opcijama koje nudis, ali u principu su ti dovoljni PayPal i placanje karticom. To mozes komplet odraditi preko PayPala (iako je njihov chargeback policy dosta zajeban, lako ti uzmu pare...).

ShareIt nije lose resenje, iako bih ja ako se vec pitam najradije izabrao authorize.net za CC processing. Sve naravno zavisi i od toga koji ti je price range, pa prema tome izaberes provajdera. Za male transakcije (do $100) 2CO i nije bas najsrecnije resenje.

Na kraju ti se sve, naravno, sliva na tvoj bank account (svejedno gde je).

Daj malo vise detalja o celoj prici, pa onda mozemo i da produbimo diskusiju...

[ Bojan Radojicic @ 10.03.2009. 22:52 ] @
Krenuli smo sa razvojem softvera koji planiramo da distribuiramo inostranim e prodavnicama. Da li mi mozes nesto reci o mogucnosti i nacinu distribucije softvera, posto si verovatno u prici !!!! Hvala puno