[ wild2waltz @ 23.10.2005. 19:57 ] @
silom prilika moram da skinem film sa DV camkordera. zbog ocajnog snimka pokusao sam sve da uradim i obradim u sony vegasu 6.0. sliku sam sredio ali ton ima veliki eho. sa obradom zvuka nemam apsolutno nikakva iskustva.
kamera je prikljucena preko fire-wire. koliko se secam, nisam cackao nikakva audio podesavanja.
[ korisnicko_ime @ 23.10.2005. 21:19 ] @
Verovatno ti je audio zvuk tako snimljen.
Ali najveca prednost sony vegasa je sto sjajno saradjuje sa sound forge-om, tako da samo desni klik na zvuk pa edit in soundforge, pa ga tamo cisti i sredjuj, posle samo snimis i vraca te u vegas automatski,
Poz

[Ovu poruku je menjao korisnicko_ime dana 23.10.2005. u 22:20 GMT+1]
[ wild2waltz @ 23.10.2005. 23:07 ] @
tek sad si me bacio u bedak. ja mislio da uz pomoc foruma zbrzam sony, a ti me sad upucujes na program za audio obradu.
ps
prilikom obicne reprodukcije nema eho, ali kad sam snimak skinuo na vegasu, samo odjekuje.
[ korisnicko_ime @ 23.10.2005. 23:35 ] @
"da uz pomoc foruma zbrzam sony" hehe nisam znao da ES mozehardverski da ubrza :))

a vidi ti ponovo izgradi pikove, jer svaki dan koristim vegas i nikad nisam imao takve probleme, eventualno je moguce da si previse pojacao tu audio traku, a cak i sam vegas ima opciju za primenu audio plaginova pa probaj neki...

[Ovu poruku je menjao korisnicko_ime dana 24.10.2005. u 00:38 GMT+1]