[ srdjansto @ 24.10.2005. 15:34 ] @
Instalirao sam voipbuster, i radi super, ali mi se desio jedan problem koji nemogu da resim. Naime, prilikom registracije sam pogresio u jednom slovu u mojoj email adresi i kada sam pokusao da uplatim kredit, naravno, nikako da stigne email za verifikaciju, a bez njega nema nista.
Pokusao sam da promenim email adresu u meniu "file" pa na "change email address", ali me upozori "the email addresscould not be changed, please try again later".
Posto sam poslao uplatu, resenje ovog problema mi je hitno da se nebi uplata stopirala, ili kartica blokirala.
Svima hvala unapred
[ MrLimeni @ 24.10.2005. 17:07 ] @
Pokusaj njima da napises mail,i da objasnis problem.
[ srdjansto @ 24.10.2005. 22:29 ] @
Neverovatno, uspeo sam da promeni email adresu, ali sada nece da primi uplatu. Sa ovom kreditnom karticom sam nekoliko puta placao skype, ali voipbuster nikako da prodje. Dali je neko imao slicna iskustva?
Pozdrav svima
[ crews_adder @ 24.10.2005. 22:55 ] @
Hm... Ako si se ispravno ulogovao, tj. preko svog username i password-a, a zatim "pazari" kredit, uplata ne moze da ode na drugu stranu. Jesi li siguran da se uplaceni iznos ne nalazi na tvom racunu?

E-mail u celoj prici uopste nije bitan, tako da stvarno ne znam zasto ti nije prosla uplata. Koju bese karticu koristis?
[ srdjansto @ 25.10.2005. 11:41 ] @
Peti put sam pokusao i nista. Znam da placam, vec sam to puno puta radio i uvek je prolazilo, a proverio sam i stanje na racunu, i to je ok. Jedino sto mi izbacuje "error 806...".
A kartica je visa virtuon raiffeisenn banke.
Hvala na odgovoru
[ smark @ 25.10.2005. 22:06 ] @
I meni se ovo desavalo, onda sam otvorio novi username sa novom adresom, uredno sacekao validation e-mail (koji je nenormalno kasnio, mozda i par dana, ne secam se...) i onda nije bilo problema. Videcu za sledecu uplatu kako ce biti. Kako sam ja skapirao uplata ne prolazi sve dok ne dodje validation mail, a mail slaju tek kada probas da uplatis...
[ srdjansto @ 30.10.2005. 13:32 ] @
Sada je ok. Otvorio sam novi nalog i na njega uplatio.
Hvala puno.