[ dany @ 24.10.2005. 18:35 ] @
Nisam nasao neke vece podatke o Atrac3/Atrac3plus formatu... Tacnije, interesuje me kako mogu fajlove koji su u tom formatu pustati na racunaru? Nasao sam neke kodeke, ali nisam uspeo nijedan od player-a na racunaru da nateram da pusta te fajlove i nakon instaliranog kodeka.Kodek sam nasao na sledecem sajtu:
http://www.free-codecs.com/download/Sony_ATRAC3_Audio_Codec.htm
Zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci.
[ apex @ 24.10.2005. 18:58 ] @
Skino program Sonic Stage on kompresuje mp3,wav.... u atrac3 i reze ih a moze i da ih pusti googlaj malo
[ dany @ 24.10.2005. 20:00 ] @
Mozda davim, ali stvarno u Sonic Stage-u (koji se dobija na CD-u uz Mp3 player) nisam nasao opciju za pustanje Atrac3plus fajlova (ekstenzija .ATP). Sa helpom se takodje nisam bas snasao. Ako mozes, objasni mi malo opsirniije...
Inace, imam verzije 1.0 i 2.0 ovog programa...

Ovo pise u Glossary helpa programa verzije 2.0:
Code:

ATRAC CD
A CD (compact disc) containing tracks recorded in ATRAC3 or ATRAC3plus format and encrypted using the OpenMG copyright protection technology.

These discs can only be played back on ATRAC compatible CD players.



[Ovu poruku je menjao dany dana 24.10.2005. u 21:15 GMT+1]
[ apex @ 24.10.2005. 21:51 ] @
Ne znam koja je verzija tog mog jer mi install radi preko neta ali znam da moze da u njemu ima player za atrac3 format in install je negde oko 800Kb a kad ga pokrenes skine sa neta nesto mislim da je vise od 30MB. Pokusacu da ti nadjem na net tu verziju pa skini. Poslacu ti link ovde


Evo proverio sam moja je verzija 3.2

Evo ti link pa ga skini ali pazi instalacija se vrsi kako sam rekao preko neta pusti ga da odradi
ftp://ftp.download.com/pub/ppd...432027/SonicStageInstaller.exe

[Ovu poruku je menjao apex dana 24.10.2005. u 22:56 GMT+1]
[ dany @ 24.11.2005. 15:11 ] @
Ovo pise u helpu za verziju 3.3 koju sam pre neki dan konacno skinuo sa neta:
Citat:
Tracks on a VAIO Music Clip, certain types of Network Walkman, an ATRAC CD, or an MP3 CD cannot be played back.