[ kornovac @ 25.09.2002. 23:40 ] @
zna li iko ista o ovome ? dali isplacuju redovno...salju li cekove ovde u nas na balkan :) ..
[ Dragoslav Krunić @ 26.09.2002. 00:01 ] @
Ako zaista želiš da zaradiš nešto, okani se toga jer te uveravam - nećeš ništa zaraditi. Nego ti lepo uzmi neki pošten posao, pa radi i lova će doći. Od tih pay-per-click sranja nikada nije bilo vajde. Čim primete i malo više novca na računu, smatraju to prevarom i brišu ti lovu, tako da ti je moj savet da na sve to zaboraviš.
[ Vertygo @ 26.09.2002. 11:46 ] @
A i da ti kompanija šalje redovno novac - to će ti od prilike biti dovoljno novca da platiš internet sate koje si proveo radeći za njih i eventualno da platiš telefonski račun, tako da tu i nemaš neku zaradu, a i nikad nije sigurno da će ti poslati novac.
[ PsYhO @ 28.09.2002. 11:13 ] @
da upravu su,to je shitt!!!
mada na svim sajtovima tipa www.besplatnestvari.com i josh nekima slichne tematike tvrde kako su dobili vece sume novca,i pokazuju skenirane chekove!!al gle ako gojko nije mogao ovde da unovchi chek od americhke banke,shto bi i ti unovchio od neke sh banke?!
znachi okani se corava posla :)
[ Dragoslav Krunić @ 28.09.2002. 12:40 ] @
To što on nije mogao da unovči taj ček, to je, ja mislim, zato što je taj ček drugačiji. Inače, čekove je moguće unovčiti i to vrlo lako u, recimo, Delta banci uz neku opuštenu proviziju. Ljudi su zaista dobijali finu paru, oko $300-400, ali takvih je zaista malo. Čim vide da imaš dosta love na računu, brišu ti sve i proglašavaju te za preveranta. Nemojte se zavaravati ljudi,...
[ PsYhO @ 28.09.2002. 12:46 ] @
da znam da u delta banci moze da se unovchi,al gojko neshto nije uspeo :(