[ Red Ace @ 26.10.2005. 10:53 ] @
Dakle imam problem sa modemom, ali ne znam je li hardwerski ili softwerski. Otprilike prije tjedan kada sam se spojio na net nije bilo prometa oko pola minute, nijedna stranica se nije otvarala, a nakon toga je krenulo. E sad, od onda je tako svaki put kada se spojim na net, tek nakon otprilike pola minute do minutu veza proradi. Ali to nije sve, usred surfanja mi takodjer zna zablokirati veza, neke stranice ne mogu uopce otvoriti ( a mogao sam do prije tjedan dana) cak ni kada veza radi normalno i druge stranice se otvaraju. Koristim Firefox, ali probao sam i sa IE i Operom i ista stvar. Za vikend ce mi frend donijeti svoj modem pa cu probati s njim. Sto se tice modema u windowsima je sve uredno instalirano. Da li je netko ima slicnih problema, ili mozda zna u cemu bi mogao biti problem?
Unaprijed hvala.
[ BeastMaster @ 26.10.2005. 14:59 ] @
Dok sam bio na modemskom internetu ja sam konstantno imao taj problem, ali kod mene nije bio problem do modema vec do tel linije...
[ Red Ace @ 29.10.2005. 10:24 ] @
Moguce je da je stvar u tel. liniji, jer sam probao s externim modemom i ista stvar. Ali mi nije jasno kako se nakon 10-ak godina normalnog rada nesto moglo preko noci promijeniti...