[ bakiman @ 28.10.2005. 23:37 ] @
Može li mi neko reći detalje o ovom proizvodu, od čega je napravljen, da li vredi išta, koliko je bezbedno...

Pozz
[ misk0 @ 28.10.2005. 23:57 ] @
:))
Nista ne znam, ali taj naslov dovoljno kaze - ne truj se svacim, bices razocaran.
[ Boki4u @ 29.10.2005. 00:55 ] @
Da, da....
Pijes to, a pri tom sedis i NISTA ne radis, i za 6 dana ce ti se sami nabaciti misici i jos oblikovati po tvojoj zelji.

Ma bre glupost ziva...idi covece u teretanu ako zelis da dobijes na misicima i da ih lepo oblikujes. To ti je najboloje!
[ crews_adder @ 29.10.2005. 09:19 ] @
7 dana - strucnjak za racunare
6 dana - 2 kila misica
5 dana - ?

[ neca @ 29.10.2005. 09:32 ] @
Mnogo je bre to brzo ;)
evo ja cu da kupim 5 takvih da bi za mesec dana nabacio 10 kila misica :))

(500!!!)
[ Ivan Miladinović @ 29.10.2005. 13:48 ] @
Ma da...

A u normalnim uslovima (budes srecan) ako dobijes 2 kg za godinu dana...

6 dana... Cccc.
[ bakiman @ 29.10.2005. 15:10 ] @
Ja dižem tegove redovno, rezultati su dobri, a cilj mi je da sa ovim proizvodom ubrzam rast mase, ne mora 2kg neka bude 1kg na 7dana, i to je super.

Inače video sam da najpopularniji steroidi u svetu povećavaju masu za 2kg u roku od nedelju dana s mogućim posledicama...

[Ovu poruku je menjao bakiman dana 29.10.2005. u 16:11 GMT+1]
[ Ivan Miladinović @ 29.10.2005. 16:15 ] @
Pa da... Uzmi zvekni ti u sebe dekadurabolin i uzivaj... :D

Kao sto si rekao STEROIDI, ako koristis steroide, nemoj da se igras.

Uvek koristi zastitu.

Imas skupe i jeftine.

Skupi su bolji i uslovno receno zdraviji.

Pio sam creatin, aminos, gainere, ali ovim se nikad nisam zamlacivao iako znam sto sta o njima.
Pricam ti sve ovo jer sam od prve godine srednje skole u teretani.

Probao drugar steroide, nabio se za mesec dana samo tako, ali se posle toga bukvalno ISPUMPAO.

E da, pa imas sada po netu nekoliko foruma, pa ako vec pijes nesto, bolje pitaj ljude koji se u to razumeju bolje od mene i tebe zajedno nego da sjebes zivot sebi.

Pozdrav.
[ bakiman @ 29.10.2005. 16:32 ] @
Ma neću da pijem ništa strano, ja vežbam od 14te godine. Sve mislim pošto je naše onda je "zdravije". A i možeš da im je**š kevu ako nešto krene naopako.

Naravno, da se savetujem sa starijima i iskusnijima, bez njih i www.bodybuilding.com ne bih bio ovako razvijen. (Ali džaba kad ja hoću da izlegam ko Stallone u Rambo3ci što pre).

Znači niko ne pije ovo? Ili nikome nije pomoglo?
[ crews_adder @ 29.10.2005. 18:56 ] @
Nemoj biti naivan.
[ mrkidivx @ 29.10.2005. 20:03 ] @
Citat:
(Ali džaba kad ja hoću da izlegam ko Stallone u Rambo3ci što pre).


Znam pune teretane čim u bioskopu igra neki šrafcigerov ili slajev film.
Nekoliko dana kasnije nigde nikog upala mišića uzima svoj danak.

Što se tiče 2kg mišića za 6 dana može al samo u SF filmovima
[ StORM48 @ 29.10.2005. 21:03 ] @
Šta ne može!?

A kako Popaj? On za dve minute napuca 20 kila!
Bre!

Pozdrav
[ SettingSun @ 29.10.2005. 21:58 ] @
Biomed u sebi ima 80% meda i 20% nekih tinktura cija je uloga da ti malo uspore metabolizam. Medjutim, znam lika koji je pio ovo kao vodu a nije imao nikakvih rezultata(dugorocnih). Na duze staze teretana ti je najbolje resenje.
[ Boki4u @ 29.10.2005. 22:18 ] @
E kad smo vec kod teretane i tako toga,
gde da saznam sta je najbolje da se pije (proteini ili u.hidrati), kako bi se postigao neki odredjeni rezultat?

Ima li neki forum, i/ili sajt, a da valja?

Pozdrav!
[ bakiman @ 29.10.2005. 22:44 ] @
www.bodybuilding.com

veooooooma koristan, i osećam naj sajt za bb.

ima sve o svakoj vežbi, a forum... kad postaviš temu za tren oka se jave njih 10oro, vrlo posećivan forum i može svašta da se nauči...

OBAVEZNO ZA POGLEDATI!!!
Ja sam provodio sate i sate uz ovaj sajt.
[ neca @ 30.10.2005. 01:54 ] @
@boki4u
A da probas u svojoj teretani da platis trenera koji ce da prati tvoj rad i da ti kaze sta je najbolje da pijes i koje vezbe da radis da bi dale najbolji efekat?

Svaki covek je prica za sebe...i mislim da tu ne mogu mnogo da ti pomognu sajtovi i opste diskusije.
[ akai @ 24.05.2006. 12:13 ] @
uzmes malo testosterona pa se puknes i eto misica gomila ALI..................posle nekoliko meseci majka te ljubi ladnog na astalu!!!!!
ne zezaj se sa tim OPAKO je vezbaj i malo proteina i eto mase i misica !!!!!!!
[ SmilieBG @ 24.05.2006. 13:33 ] @
Najpravilnije je da odes do lekara (ne znam kako se zove specijalista za ishranu??) i da sa njim sastavis nacin ishrane. A onda - samo i samo disciplina da odrzavas taj nacin ishrane + teretanu.

Naravno preduslov je da imas gradju i da ne bolujes od nekih tezih bolesti.

Sve drugo je fake, jbga :(

Poz,
Sale
[ misteryh @ 24.05.2006. 13:42 ] @
Citat:
SmilieBG: Najpravilnije je da odes do lekara (ne znam kako se zove specijalista za ishranu??)...


mislim da se zove nutricionista :)
[ Mauricije @ 24.05.2006. 14:07 ] @
E, to ti je najbolje-strucni savjet i teretana, bez hemije.

Poznajem 2 momka, jedan vec 2 godine uzima preparate + teretana i ono, bas je napucan, ali ovaj drugi je pre 3-4 god prestao sa preparatima.


Znas sta se dogadja sa misicima?
Pretvaraju se u mast!

I ja misllim malo vjezbati, ono zbog pravinog razvoja kicme i tela, ono nista posebno.
Ali nemam teretanu blizu, pa ako neko zna neki tutorial za home "bilding" neka okaci.

Pozdrav!
[ SilveRomeo @ 03.06.2006. 15:27 ] @
Možeš li mi malo detaljnije obajsniti kako se to miofibrili pretvaraju mast?!
[ dalibord5 @ 03.06.2006. 19:54 ] @
Misici u mast?!
Ko ne zna,neka cuti...
[ miami @ 08.06.2006. 11:02 ] @
koristio sam biomed mesec dana i ugojio se 5-6kg!to je moje iskustvo za ostale ne znam meni je otvario apetit posle 4-5dana... ipak 2000din mesecno je previse za moj buzdet .pozz
[ cika pera @ 17.06.2006. 03:17 ] @
Skroz radi posao ako se pridrzavate uputstva.
Da iskarikiram:
"Preparat za mrsavljenje uzimati po jednu kasicicu 3 puta dnevno umesto obroka." Pa naravno da cu da smrsam kad preskacem obroke.
"Preparat za gojenje uzimati 6 puta dnevno, posle obroka." Znaci- 6 obroka dnevno i eto kilaze.

Amerika je preplavljena slicnim preparatima, prodaja ide ko luda i kupci koji se pridrzavaju uputstva imaju samo reci hvale. Nema sta, nije prevara a resava problem.
[ miami @ 25.07.2011. 21:17 ] @
koristio sam 2 bocice pre i ugojio sam se 4-5 kg, provereno otvara apetit! pola case vode pre jela, oseticete posle dan dva apetit