[ vrdoljak @ 30.10.2005. 21:08 ] @
pozdrav

nameravam da kupim tv dijagonale 54cm naravno ravan ekran stereo i sve sto treba da ide uz tv

posto sam primetio da se neki dosta razumeju u televizore voleo bi neke preporuke
oko izbora marke tva naravno sem sony-ja koji je mnogo skuplji od svega ostalog
( sharp, philips, samsung itd)

hvala
[ skull @ 31.10.2005. 00:32 ] @
Ako Philips stoi u tvom izboru,onda biraj njega...i on kao i sony je vrvan kvalitet.Model biraj po parama (bolji su i skupi).Mada i drugi nisu losi (samsung) - nema los nov TV.
[ BD-electronic @ 31.10.2005. 16:20 ] @
Citat:
skull: Ako Philips stoi u tvom izboru,onda biraj njega...i on kao i sony je vrvan kvalitet.Model biraj po parama (bolji su i skupi).Mada i drugi nisu losi (samsung) - nema los nov TV.

Nebih se složio sa ovih par zadnjih riječi !!!
[ skull @ 31.10.2005. 23:28 ] @
zasto ne !?!
Ja mislim da je Samsung stvarno dobar..pogotovo kad je nov..odradi jedno 5-6 godina bez problem....
[ zoran @ 01.11.2005. 00:04 ] @
...pa mu onda crkne ekran.
[ FREEMAN II @ 01.11.2005. 01:43 ] @
Nezahvalno je govoriti o kvaliteti današnjih tv uređaja jer svi mi koji se bavimo servisiranjem imamo uglavnom negativno mišljenje o tim tv uređajima.
Dešava se da nekim Samsung televizorima strada katodna cijev za nepunu godinu i po,što nebi trebalo da je tako ali to je moje lično iskustvo.
Ja bih izabrao Tv Samsung ali pod uslovom da ekran nije istoimenog proizvođača,lično sam vlasnik jednog takvog tv uređaja ali prizvođač ekrana je hitachi i slika je besprjekorna već dugi niz godina.
Pozdrav
[ m-irma @ 01.11.2005. 18:48 ] @
Ne samo da su katodne kratka vijeka,cesto joniziraju,a imao sam dva slucaja
novih Samsunga kod kojih je cak grlo otpalo.
Ali cinjenica je da vise nema Sonya,Grundiga,Philipsa koji ce raditi 15-20 godina.

Ali koliko para(malo)toliko muzike,

Pozdrav,
[ vrdoljak @ 01.11.2005. 19:31 ] @
veoma obeshrabrujuce znaci ne kupovati tv uopste
[ vrdoljak @ 01.11.2005. 19:38 ] @
pa meni sanyo mali radi vec 15 godina bez kvara
jel moguce da vise nema bar pribliznog kvaliteta
[ gagizr @ 02.11.2005. 22:44 ] @
SHARP ni slucajno!
najbolje je da kupis no name TV, na koji fabrika daje najvecu garanciju....jeftin je mnogi imaju garanciju 3g,a ako crkne posle garantnog roka neces se puno sekirati,jer si ga malo platio,pa odes i kupis drugi.....
a veruj mi i ovi brand name koje si naveo danas ne traju puno duze i nisu boljeg kvaliteta,a i popravke su skuplje......
[ skull @ 02.11.2005. 23:01 ] @
..........a ako te svi ovi muabeti malo razocarali,onda kupi akvarium pa ljepo gledaj ribice ceo dan......
[ BD-electronic @ 02.11.2005. 23:02 ] @
Nije Samsung što je nekad bio !!! Ni BLIZU.