[ ReBeLz @ 04.11.2005. 16:43 ] @
0k-e...verovatno ce se neko sad nasmejati ...ali i Vi ste nekad bili pochetnici zar ne :)

dakle...instalirao sam DW 4....uradio sam sajt(inache koristim rezoluciju 800x600) okachio sam ga na net....i kada odem na sajt izgleda bash onako kako sam ga uradio....medjutim kada neko otvori sajt ko koristi vecu rezoluciju....tekstovi upadaju u meni....i sajt totalno drugachije izgleda.....preturao sam po tutorialu nisam nishta nashao....zanima me kako da podesim rezoluciju tako da sajt izgleda isto pod bilo kojom rezolucijom....? (zamolio bih za detaljno objasnjenje...)

usput mogli bi ste da ubacite neke dobre linkove za skripte(narocito mi treba neki dobar skript za meni(da bude shto jednostavniji...) )
i zanima me...koji je najbolji free forum...trenutno koristim CJB forum ali shto je preterano pretarano je sa onim reklamama...izmedju svakog post-a su reklame...znam da sam smorio sa pitanjima...u svakom slucaju ono prvo u vezi rezolucije mi je najvaznije....

Hvala unapred(i usput predlog...mogli bi ste da otvorite poseban deo foruma za nas pocetnike koji ce postavljati ovakva glupa pitanja.....)

(kada sam postavljao temu pukla mi je veza....pa sam ponovo kliknuo da se postavi pa su postavjlene dve iste....izbrishite jednu....)

[Ovu poruku je menjao ReBeLz dana 04.11.2005. u 19:11 GMT+1]
[ WEBer-ac @ 04.11.2005. 18:12 ] @
vjerojatno su ti tablice podesene u postotcima:

Code:

<table width=70% height=90%......>


Probaj tablice staviti u pixele:

Code:

<table width=800px heig.............>



Tako ce ti izgledati donekle isto.........
Normalno da ce ti stranica na dvje razlicite rezolucije drugacije izgledati, ali ce tu u osnovi biti to to.....