[ StratOS @ 29.09.2002. 06:53 ] @
Posto cu ovaj tjedan da upgradujem svoj link na 2.048/256 kbps, doslo mi je na misao, da "napravim" sam svoj mali HTTP i FTP servercic , pa vas pitam sto bi bilo najbolje da instaliram ?

Imam XP, pa me posebno zanima m$ SharePoint, kako to djeluje i jeli tko imao kakvih problema sa instalacijom. Znam da SP (SharePoint) upotrebljava i SQL, pa me zanima kako i to djeluje.

Mislim da ce linija zdrzati bar 5 posjetioca istodobno :)

Sto me najbolje zanima jest i instalacija FP extensiona i ostali problemi kod instalacije SP, kako dodati usere itd, kako se konektati preko SQL itd ...


Takvo nesto sam jos nisam sprobao, no znam kako djeluje stvar, pa bih molio malo vise informacija, bar sto se instalacije tice, a mozete mi dati i kakve dobre url reference, M$ TechCentar je stvarno uzas.

Sta mi vi predlazete da instaliram, imam Win XP profesional, a nebi htio instalirati koji drugi OS ili server OS !
Network i dostup do NETA imam preko obicnog ICS, gateway je dosta jaka mashina ( sad kad dobijem novu :yup: ) a nemam nikakvog rutercica, switcha ili slicno. Imam svoj stalni UIP.

Svaka informacija je dragocjena.
Sto bi se dalu uciniti ?

Hvala
[ B o j a n @ 29.09.2002. 10:09 ] @
Citat:

M$ TechCentar je stvarno uzas.


A da probas Windows Help ???

Stvarno dummy stvar, nikakva "pomoc" bilo kakve vrste nije potrebna.
[ StratOS @ 29.09.2002. 10:49 ] @
http://www.microsoft.com/techn...t/proddocs/admindoc/owsa01.asp

hm,
Note SharePoint Team Services is available on the Microsoft Windows 2000 platform only. FrontPage 2002 Server Extensions are available on the Microsoft Windows NT®, Windows 2000, and UNIX platforms.

Dali zna tko, jel radi na XP Pro ( u glavnom ne na XP server OS-ima ).

Sto bi trebalo uraditi da se to moze odvijati na XP pro ?
Jel uopste moguce ?