[ zacool @ 05.11.2005. 11:16 ] @
Imao bih par pitanja, zainteresovan sam da uzmem Mp3 za kola, para negde oko 100-110 e ali ono sto mi je kljucno je sigurnost, posto nemam garazu.
Miozete li mi reci neki model koji se krece u ovim cenama i znam za onu mogucnost skidanja prednje plocice ali dal postoji ijedan player koji ima ona vratanca koja se supstaju preko njega pa kada se to spusti izgleda kao i da nema playera.
Ja sam kod brata gledao Kenwood-ov model ali ne cd-a koji kada se da kontakt radi kao Sezame otvori se nadam se da me razumete...
Aj malo pomoci ako nije problem
[ dr.NPN @ 05.11.2005. 13:00 ] @
Ti bese na Benchmarku postavio ovakak topic?
Cini mi se i da si dobio par odgovora, da li je istina ne znam, nisam ih vidjao ovuda.
[ fanfon @ 05.11.2005. 13:53 ] @
A da odes malo i pogledas po prodavnicama. Pretpostavljam da nisi ni bio. Prodavci ce ti isto tako sigurno odgovoriti i dati savet kao i neki sa ovog foruma, a tamo i mozes da vidis sve modele koje imaju. Osim ako neces nesto polovno...
[ danne @ 05.11.2005. 20:49 ] @
Uzmes mp3 player (USB flash stick) i povezes ga pomocu adaptera kasete (ima je na svakom buvljaku) sa starim kasetofonom

Pozdrav
[ Mixanis @ 06.11.2005. 01:03 ] @
Ako ti vec auto nije siguran onda uzmi neku jeftiniju verziju MP3 plejera. Ja sam uzeo za 40 eura MP3 sa nekim silnim dodacima i snagom 4x45W i zadovoljan sam!
Sveti Ilija gromovnik mu nije ravan kad ga opicim na max!
I na kraju ako ga ikad maznu svakako cu manje da patim za 40 eura
nego za 100 i kusur....
[ zacool @ 06.11.2005. 09:03 ] @
A mozes li mi reci koji je to model sto si ti uzeo i jel ovako legalno ili :)

posto ne bi sad da roknem velike pare a auto mi toji ispred zgrade
[ Mixanis @ 06.11.2005. 23:22 ] @
Iskreno i nije bas legalno, ali je bio nov jos uvek u celofanu i kutiji sa garancijom pa zakljuci sam odakle je nestao....
Marka je NIPPON AX-7501USB, ima ulaz za USB i MMC kartice, skida mu se maska i sto je najbolje ima i daljinski.....
Ali evo danas mi je stigao katalog Neckermann i ima AEG-ov MP3 plejer, 4x50W,
skida mu se maska i kosta 8000 din.



Pogledaj detalje na www.neckermann.co.yu.
E sad, uvek moze da se nadje i jeftinije, obidji pijace, buvljake i takva slicna mesta pa vidi...




[Ovu poruku je menjao Mixanis dana 07.11.2005. u 00:27 GMT+1]