[ igorsa @ 07.11.2005. 10:06 ] @
www.betandwin.com

Ko je radio ovaj sajt?

[Ovu poruku je menjao Igor Šalindrija dana 07.11.2005. u 18:13 GMT+1]
[ djoca! @ 08.11.2005. 08:48 ] @
Ko zna? Sumnjam da ces naci negde na sajtu njihov otisak. BAW je jedna od najvecih evropskih kladionica, a pored interwetten-a verovatno najjaca sto se tice nemackog govornog podrucja. Sto pitas?
[ igorsa @ 08.11.2005. 09:30 ] @
Sve to stoji, ali ako je neka firma angažovana za izradu sajta, verujem da postoji referenca u njihovom portfoliu. Zaboravio si www.eurosportwetten.com ;)
[ djoca! @ 09.11.2005. 08:46 ] @
Pazi ne bi me cudilo da BetAndWin ima svoje ljude koji su odgovorni za kompletnu izradu. Americke kladionice su poznate po tome da kupuju resenja, dok evropske rade uglavnom solo.
EuroSportWetten je nemacka verzija SportingBet-a. Oni nisu toliko jaki na nemackom trzistu, mada im je cilj u sledecih par godina da udju na lokalna trzista. SportingBet nije medju najboljima ni u jednoj konkurenciji, pa su otprilike resili da probaju da zauzmu lokalna trzista koja su prilicno slabo pokrivena regionalnim verzijama. Nisam siguran da ce uspeti bas u najvecoj meri, ali ce verovatno imati deo trzista.
Od nemacko/austrijskih je dobar bet-at-home jos, plus internacionalne tipa willhill, gamebookers, pinnacle koje pokrivaju uz sve i njih.
[ igorsa @ 09.11.2005. 13:34 ] @
Moguće, na njihovom sajtu stoji home made.

Sportingbet ima lokalizovanu srpsku verziju www.deltasportbet.com
[ aleck @ 09.12.2005. 00:15 ] @
Ako se dobro sećam, betandwin je radila ekipa iz Niša, mada moguće da sam pobrkao imena sajtova. Sećam se sigurno da smo u firmi dobili poziv na saradnju od ekipe programera/dizajnera iz Niša koji su kao primer svog rada naveli .NET betting site.

Nije ispalo ništa od saradnje (bar ne da ja znam) i tako nisam ni zapamtio o kom sajtu je bio reč...no mi crv ne da mira da je u pitanju baš betandwin.com