[ dekifisher @ 08.11.2005. 19:19 ] @
Ako neko mozda zna gde mogu da nadjem uputstvo za rukovanje na engleskom za universum FT 7187.Hvala
[ p.cudic @ 08.11.2005. 20:10 ] @
Taj tv bi trebalo da je nov, s toga uputstvo potrazi kod prodavaca !
A i tesko ce ti neko od servisera dati uputstvo kako da koristis isti, oni ga obicno gledaju sa zadnje strane.

[Ovu poruku je menjao p.cudic dana 08.11.2005. u 21:13 GMT+1]
[ dekifisher @ 08.11.2005. 20:55 ] @
Ma ne mogu da nadjem da promenim jezik menija na engleski,kao da nema uopste.Ne mogu da se snadjem na nemackom.Da li zna neko zvanican sajt proizvodjaca?Inace kupio sam polovan tv ,bez uputstva
[ p.cudic @ 08.11.2005. 21:15 ] @
Udji u meni i tarzi opciju " DIALOGSPRACHE EINSTELLEN " i prebaci na engleski !!!

[Ovu poruku je menjao p.cudic dana 08.11.2005. u 22:16 GMT+1]
[ dekifisher @ 09.11.2005. 18:47 ] @
Uspeo da prebacim na engleski,mada drugacije pise na nemackom nego sto ti kazes.Hvala svejedno.Jedino jos da nadjem njihov sajt
[ p.cudic @ 09.11.2005. 20:12 ] @
Eeee to malo teze. evo ti imas ovde ko su im uglavnom dobavljaci sasija, a proizvodnja sta je to !!!
[ dekifisher @ 12.11.2005. 07:57 ] @
Bas 7187 fali ! My life story
Onaj sto mi je prodao tv kaze da su sve Philips delovi unutra?
[ damiru_2 @ 12.11.2005. 09:49 ] @
Naravno, on ga je i projektovao, kontaktirao dobavljače i sklopio. Samim tim zna da su unutra sve sami Philips delovi.
Ovo je jedna od fora trgovaca koje me uvek dobro nasmeju! Ljudska glupost nema granica, to je istina.
[ dekifisher @ 12.11.2005. 16:53 ] @
Da,onda je projektovao i sklopio i daljinski sa istim oznakama.I tako za jedno desetak modela tv-a razlicitih proizvodjaca.I sve to u stancicu od 20 kvadrata gde ih drzi i u kome zivi.Ti si verovatno jako pametan pa si kupio ''original" Samsung duplo manjeg ekrana za iste pare
[ gagizr @ 12.11.2005. 20:26 ] @
Citat:
dekifisher: Da,onda je projektovao i sklopio i daljinski sa istim oznakama.I tako za jedno desetak modela tv-a razlicitih proizvodjaca.I sve to u stancicu od 20 kvadrata gde ih drzi i u kome zivi.Ti si verovatno jako pametan pa si kupio ''original" Samsung duplo manjeg ekrana za iste pare

ovde su svi prema tebi bili ljubazni i fini a Damir je dao ispravnu i iskrenu sugestiju,koju laici i neznanci u ovom poslu kao ti nikad nece shvatiti i ne vredi se sa vama raspravljati.....nadam se da ce te ubuduce sve kolege pocev od mene,Damira i ostalih ignorisati...tebe i tvoje znanje o TV uredjajima......stvarno si "PAMETAN"......
P.S. procitaj pravila ponasanja na ES-u pa ces videti da tu nema mesta za sarlatane.......
[ p.cudic @ 12.11.2005. 22:28 ] @
Dao sam ti da procitas i uporedis ko su proizvodjaci sasija za Univerzum, koliko si i sam mogao da primetis to je uglavnom Gorenje, posle tvoje izjave pregledao sam jos jedanput dobavljace i nisam primetio da se Philips i jedanput pominje. Kroz moje ruke ih je proslo mnogo (Univerzum tv) i nisam cak primetio ni neku slicnost sa Philipsovim sasijama. To sto prodavci pricaju je njihovo pravo da lazu i petljaju a sve u cilju bolje prodaje, sto nikako nemora biti istina. U ostalom da bi se uverio a ti lepo uzmi taj tv pod misku pa u Philips servis, koliko vidim iz Beograda si, nije ti daleko, pa ako laze koza nelaze rog !!!
[ nedzad.k @ 13.11.2005. 00:19 ] @
-nebi me cudilo da ti je nekim slucajem taj prodavac rekao da se unutra nalazi i raketni motor marke PHILIPS!!!
-MISLIM DA SE U ZADNJE VRIJEME SVE VISE LJUDI BAVI GLUPOSTIMA NA OVOM FORUMU,A SVE MANJE ONIM CEMU JE SVRHA ISTOG!!!
-P.S.dok administratori spavaju...
[ dekifisher @ 13.11.2005. 12:43 ] @
Sada cu sa kolegom tv mehanicarom,da otvorim televizor i da vidim sta je unutra.Takodje se izvinjavam sto sam bio neprijatan,ali kad ti neko kaze da si glup to nije isto kao kada ti kaze da se ne razumes u televizore.Inace na televizotu apsolutno sve funkcije rade(dva tjunera,aktivna slica u slici...),pa ne znam gde sam pogresio sto sam kupio taj tv za nekih 13000 din.