[ MMX @ 09.11.2005. 11:14 ] @
Ok people, we have test3 available featuring assorted bugfixes and improvements from test2. I think we've addressed all known issues now, so if no-one finds more we'll go gold in a week or so.

Downloads available from sourceforge at the following horrible url :)

Download link


Znači da full verziju možemo očekivati ovih dana...
[ random @ 10.11.2005. 10:46 ] @
Da, ovo je valjda poslednji release candidate... U sledećih nedelju dana izlazi 0.10, pa predlažem ljudima da sačekaju još koji dan na finalnu verziju. Koja će imati i potpuno nove ikone (ali to je trebalo da bude iznenađenje ;o)).

[Ovu poruku je menjao random dana 10.11.2005. u 11:48 GMT+1]
[ Stator @ 10.11.2005. 20:37 ] @
Odmah sam ga instalirao cim se pojavio :)
UI nije pretrpeo vece promene u odnosu na 0.9.3, stabilnost je ocuvana sto je po meni najvaznije. Neki sitniji bagovi su ostali, tipa ikonica za MSN kontakte se lepo prikazuje dok za ICQ je default (ko za jabber) iako nije tako namesteno. (naravno pricam o transportima).
Sve u svemu pozitivan utisak!
[ random @ 11.11.2005. 08:25 ] @
Citat:
Stator: Neki sitniji bagovi su ostali, tipa ikonica za MSN kontakte se lepo prikazuje dok za ICQ je default (ko za jabber) iako nije tako namesteno. (naravno pricam o transportima).


Ako koristiš jit.elitesecurity.org, idi Options -> Appearance -> Roster Icons -> Custom -> Add -> kucaj "jit" kao regexp -> izaberi ICQ ikone koje ti se sviđaju.
[ Stator @ 11.11.2005. 17:44 ] @
Oduvek sam govorio da se 95% gresaka na kompu desi na relaciji mozak-prsti

10x radi...

[Ovu poruku je menjao Stator dana 11.11.2005. u 18:45 GMT+1]