[ dr.NPN @ 10.11.2005. 03:48 ] @
Sve manje ima tema na elektronici.

Da li to svi sve znaju ili niko nista ne pravi?

Pojave se useri, pitaju, dobiju odgovor i nema ih vise.

I to odgovaraju uglavnom uvek, 5-6 proverenih usera.

Jel radi neko nesto, onako, samograditeljski, iz zadovoljstva?

Ja radim, ali nemam sta da pitam. Ne kazem da sve znam {daleko od toga} ali sta mi dodje pod ruku to i sredim.

Sta rade ostali?
[ guja011 @ 10.11.2005. 08:11 ] @
Citat:
dr.NPN: Ja radim, ali nemam sta da pitam.


heh, pa samo si u ovoj temi postavio već 3 pitanja

ima tu više razloga, a neke i nije zgodno napisati
[ JOJO847 @ 10.11.2005. 08:53 ] @
Citat:
Jel radi neko nesto, onako, samograditeljski, iz zadovoljstva?

uvijek,i naravno koga ću daviti kad mi nešto treba nego ljude s es-a u čem prednjači čiča guja

a evo i kako spajam znanje iz elektronike i pc hardvera
http://www.elitesecurity.org/tema/139293/1
[ botunjac @ 10.11.2005. 10:06 ] @
Najdublji respekt

ja bih voleo da nesto radim ali nikako da dodjem do prave literature pa da nesto pocne da se desava
ako neko ima neku literaturu u bilo kom obliku neka se javi a za neki dan bice pregrst pitanja
[ guja011 @ 10.11.2005. 10:32 ] @
Citat:
botunjac:
ako neko ima neku literaturu u bilo kom obliku neka se javi a za neki dan bice pregrst pitanja


pitanje literature je ipak previse pojednostavljeno. reci sta ti konkretno treba ili razvali sa pitanjima
[ dr.NPN @ 10.11.2005. 15:26 ] @
Citat:
guja011: heh, pa samo si u ovoj temi postavio već 3 pitanja :)

ima tu više razloga, a neke i nije zgodno napisati :)


Ma da, ali nemaju veze sa neznanjem, tj. elektronikom.
Niko nista ne trazi, svima je sve jasno. Ili jednostavno niko ne dolazi ovde?
Malo je monotono, svaki dan dolazim da vidim sta ima, kad ja tamo a ono medjutim :)
[ guja011 @ 10.11.2005. 15:53 ] @
Citat:
dr.NPN: Niko nista ne trazi, svima je sve jasno. Ili jednostavno niko ne dolazi ovde?
Malo je monotono, svaki dan dolazim da vidim sta ima, kad ja tamo a ono medjutim


sasvim je normalno da posecenost varira. ja otvorim ES/51 bar desetak puta dnevno, kolko mi posao ili kucne obaveze dozvole

mozda su ispiti ili slave u pitanju?
[ vladd @ 10.11.2005. 17:30 ] @
Pa ne bave se ljudi po ceo dan elektronikom, ako vec ne moraju, po prirodi posla. Eto i ja sam propustio silne lepe dane za pecanje.
A na ES-u sam nasao dosta korisnih linkova, a pitanja koja bih postavio, sto se elektronike tice, tesko da bi nekog razonodila. A i komponente, npr, koje mi trebaju, tesko da neko slucajno ima po kuci, one su tek najdosadnije.
Trebala bi mi tri posta da objasnim kako izgleda to sto mi treba.

A da se radi, radi se....:)

Poz.
[ zoran @ 10.11.2005. 23:22 ] @
To je samo zatišje pred buru , ne brini drNPN biće posla .....čim budu penzije šalim se.
[ vranjin @ 11.11.2005. 13:56 ] @
Pozdrav svima a mogli bi se jednom i sastati - ja obožavam kafu.
[ dr.NPN @ 11.11.2005. 18:51 ] @
Da, ali ovde ima dosta ljdi iz HR, ali manje vise to, svi su daleko...
[ botunjac @ 12.11.2005. 09:38 ] @
evo konkretno;
kako bih mogao doci do knjige: "mala skola elektronike"? ima li neko to u PDF formatu ili da jurim po knjizarama
samo da znate da ja citam ovo pazljivo svaki dan, ovaj forum to je jedna vrednost
pozdrav za vas
[ fosil @ 12.11.2005. 17:05 ] @
HI

Bit če tema, vjeruj dr.NPN. I ja imam neke poslove oko kuče koje moram još srediti, pa mislim, da nisam jedini. A kad zahladi....

Po mome mišlenju ima manje pitanja, jer je zahvaljajuči vama vodečima po znanju i zalaganju na forumu več stvorena obširna baza znanja. Sad je prilika, da vam zahvalim za to.

Srdačan pozdrav!
[ Mixanis @ 12.11.2005. 19:29 ] @
Ma samo opusteno dr.NPN, da stavimo ajvar, tursiju, slatko i kompot pa se bacamo na lemljenje!
[ Elect @ 13.11.2005. 03:44 ] @
Citat:
botunjac: evo konkretno;
kako bih mogao doci do knjige: "mala skola elektronike"? ima li neko to u PDF formatu ili da jurim po knjizarama
samo da znate da ja citam ovo pazljivo svaki dan, ovaj forum to je jedna vrednost
pozdrav za vas


http://www.radioklub.co.yu/knjige/ - Ovo su proizvodjaci mislim da salju pouzecem.
[ Mixanis @ 16.11.2005. 23:13 ] @
Botunjac ako ti treba nesto konkretno kazi pa da skeniramo. A knjigu salju pouzecem, mislim da sve izadje oko 600 din.