[ igorsr @ 21.11.2005. 09:47 ] @
Koristim macromedia dream weaver i imam par pitanja ako mozete da pomognete:
1)skinuo sam obican template sa neta,u psd formatu,kako da ga ubacim u macromedia dreamweaver
2.kada ubacim flash na radnom polju imam samo mali flash kvadratic,kako da mi ceo flash dokument bude vidljiv

hvala
[ KnightOfDoom @ 25.11.2005. 23:08 ] @
Nikada nisam radio u dreamweaveru pa ti mozda necu biti od velike pomoci.
.psd fajl otvori u Image Ready-u idi na file->save optimazed as pa u tom prozoru koji ti se pojavi za save as type odaberi html and images.Sacuvaj to pa posle otvori .html fajl u dreamweaveru (gledaj da ti stoje zajedno .html fajl i direktorijum sa slikama).
Uz pretpostavku da ti .psd fajl ima slajseve (slice) ili ce ti sacuvati samo jednu veliku sliku umesto vise malih...da se tako izrazim
[ uabanke @ 07.05.2009. 20:00 ] @
Nisam hteo da otvaram novu temu jer možda i ovaj naslov odgovara, moj problem je što nisam siguran kako da neki "fla" fajl koji sam skinuo sa neta "obradim" u Macromedia flash 8 programu. Bio bih zahvalan samo za kratko objašnjenje koji su osnovni prozori za prikaz komponenti tog fla fajla. Znam da će se naći neko da napiše uzmi tutorijal pa prouči ali ja ih imam već dosta i nikako ne mogu da shvatim, jbg.