[ nevio_zg @ 23.11.2005. 17:05 ] @
Zanima me da li je netko imao iskustva bezicnim prijenosom slike ali da nije neka profi varijanta naprimjer ima za kupit za oko 60-70 eura sistem koji bezicno prenosi sliku i zvuk iz video i audio izlaza iz kamere ili bilo cega (cinceva ili s-video izlaza) na prijemnik koji se ukljucuje u bilo sta i radi na 2 GHz (sto ne znam sta znaci) i prolazi signal kroz zidove ali je problem u tome sto je taj uredaj koji se prenosi ima kabel za napajanje pa nema slobode sa kamerom uredaj nije mali ali ima taj kabel za struju, zanima me da li netko ima neko rjesenje improvizirano a moze i samo za zvuk tj, signal iz mikrofona. Hvala!
[ lancia88 @ 23.11.2005. 23:31 ] @
Pozdrav,

imas video-sender u nekoliko varijanti, to uopste nije ni nova ni skupa a ni dobra stvar ali kupis, probas pa znas da li zadovoljava. Za audio imas podosta resenja, najjeftinije su kineski bezzicni mikrofoni obzirom da pominjes neku jeftinu varijantu. Kada sve to probas za male novce, cak i ako ne valja i ne moze da zadovolji, za malen novac ces imati referencu, svaka druga varijanta je skuplja, nemas neku medjuzonu kada su cene na ovom polju u pitanju. Naravno, sa svim ovim stvarcicama ako se odlucujes za najjeftinije znaj da je zavrsna obrada ocajna te da ce najverovatnije morati malo lemilica da odradi pre negoli stvar bude skroz zadovoljavala... profi oprema jeste zaista skupa te ako nemas lepo zatvorenu finansijsku konstrukciju, pokusaj sa ovim jeftinim resenjima.
[ nevio_zg @ 24.11.2005. 11:13 ] @
OK krivo sam postavio pitanje u biti trebao bih konkretno bežićni prijenos zvuka jer imam vec nekoliko kvalitetnih mikrofona samo bih trebao njegov signal koji nema nikakvo predpojacalo doterati do kamere ili minidisca bežićno.