[ Goran Rakić @ 07.10.2002. 14:52 ] @
Razmišljao sam se malo o EON paketu sa SkyBooster-om, i došao na sattrakt.co.yu. Poslao sam im pitanje u vezi sa cenom EON-a od 15.10., uslovima novog servisa itd. Dobio sam mail da ih nazovem telefonom (a kao obrazloženje da ne mogu da odgovaraju na mailove od kuće). Nazvao sam (prvi telefon od dva koji su mi dostavili nije bio tačan) i iako sam pitao normalna pitanja (uslovi korišćenja, cena, nabavka, potrebna oprema...) dobio veoma neljubazne odgovore tipa to će da košta 150EUR, ali možda i ne bude toliko,dok za prvo nisam ni dobio odgovor.

Koje još firme kod nas nude mogućnost pretplate na EON i da li se to isplati, jer investicija za Verat-ov DSL kako piše na verat-ovom sajtu iznosi oko 1000EUR+tel linija, a mesečno za oko 60kbit/s moram da plaćam 65EUR što mi je stvarno mnogo.
[ Trunks @ 07.10.2002. 20:43 ] @
Niko ti ni ne može dati pouzdane informacije još uvek.
Strpi se do 15., kao što ja radim. ;)
[ max @ 16.10.2002. 16:22 ] @
EON je proshlost, jedinu primenu trenutno ja vidim kroz gledanje
skremblovane sat. televizije sa onim dekoderom softverskim.

Inache bitna stvar u vezi Verat DSL-a
64kbps su stvarno 64kbps i stvarno nema limita za download
pritom je ping sa evropom uglavnom oko 40-50ms shto je jako lepo.
Ja mislim da je u nashim uslovima cena od 3000dinara mesechno za
to sasvim korektna.

E sad jedino parica sa telekomom treba da se iskombinuje...
[ Sale81 @ 17.10.2002. 23:40 ] @
max, a koliko UKUPNO kosta prikljucenje i mjesecna pretplata na VeratDSL?
Znaci sa svim porezima, troskovima i ostalim stvarima... I da li se 'lako' dobija parica od telekoma?
[ Marvin Freestyle @ 19.10.2002. 12:21 ] @
Ja se ubih trazechi neshto 'brze', ali ne moze ... nemogu ni 'ebeni broj sa druge gajbe da prebacim na moju ... kako onda da razmishljam o DSLu ? 'ebem se sa satelitom koji i neshljaka kako treba ... pf ... smor ...

Izwalio sam da treba spaliti taj telekom i swe te neke likowe koji neshto kao rade tamo ...
[ LinuxShop @ 25.11.2002. 12:19 ] @
Oba sattrak u BG i Backoj Topili su neprofesionalni. Prvo nazovem predstavnistvo u backoj topoli kazu da sacekam cekam 5 minuta kaze sacekajte jos da nadjem kolegu. Prebacuju sa jednog mesta na drugo i tako te vozaju u krug dok na kraju nisam dobio informaciju da kolega koji radi na tome nije danas dosao na posao.

Posto u BT nisam imao nikakve koristi nazvao sam BG tu je jos gore bilo. Nazvao sam da pitam o cenama,informacije neke malo vise o servisu ja dobijem jednog tipa koji je prvo pitao sta vam treba je lepo kazem on kaze mi nemamo to bar za sada. U pozadini se cuje zvuk mobilnog telefona i tip mi spusti slusalicu ja nazovem ponovo i kazem izvinite zasto ste mi spustili slusalicu on nesto rece nisam ga ni cuo kaze da li ti jos sta treba a samo mi je rekao da nemaju trenutno a ja sam ujedno hteo da pitam i za cenu on kaze imam drugu liniju (mobilni) i spusti mi slusalicu i ja vise nisam ni zvao.

Mislim sramota je koga sve zaposljavaju i sta ti rade. Umesto da privuku musteriju,upute u servis preporuce ga da se to uzme i kupi kod njih, oni dodju i oteraju musteriju niti ima kazu informacije koje trebaju niti bilo sta drugo samo gledaju da te se otarase.

Ako neko ima jos neku neprijatnost sa njima neka napise.

[ igaabiva @ 25.09.2003. 23:09 ] @

Za vasu informaciju Europe online servisi rade fenomenalno.
Ja vec 5 meseci koristim EOL i E-DSL od 768 kbit/sec mi daje download 100 kb u sekundi.

Pre neki dan sam zvao Sattrakt i imali su pola sata strpljenja da mi pomognu oko nekog podesavanja.

Zao mi je da neko na osnovu starih i netacnih informacija iz ovog foruma ima pogresnu sliku i propusti sansu da ima super internet za male pare.

Ovaj forum bi mogao da skloni bajate informacije jer ljudi na osnovu njih mnogo gube.






Citat:
LinuxShop:
Oba sattrak u BG i Backoj Topili su neprofesionalni. Prvo nazovem predstavnistvo u backoj topoli kazu da sacekam cekam 5 minuta kaze sacekajte jos da nadjem kolegu. Prebacuju sa jednog mesta na drugo i tako te vozaju u krug dok na kraju nisam dobio informaciju da kolega koji radi na tome nije danas dosao na posao.

Posto u BT nisam imao nikakve koristi nazvao sam BG tu je jos gore bilo. Nazvao sam da pitam o cenama,informacije neke malo vise o servisu ja dobijem jednog tipa koji je prvo pitao sta vam treba je lepo kazem on kaze mi nemamo to bar za sada. U pozadini se cuje zvuk mobilnog telefona i tip mi spusti slusalicu ja nazovem ponovo i kazem izvinite zasto ste mi spustili slusalicu on nesto rece nisam ga ni cuo kaze da li ti jos sta treba a samo mi je rekao da nemaju trenutno a ja sam ujedno hteo da pitam i za cenu on kaze imam drugu liniju (mobilni) i spusti mi slusalicu i ja vise nisam ni zvao.

Mislim sramota je koga sve zaposljavaju i sta ti rade. Umesto da privuku musteriju,upute u servis preporuce ga da se to uzme i kupi kod njih, oni dodju i oteraju musteriju niti ima kazu informacije koje trebaju niti bilo sta drugo samo gledaju da te se otarase.

Ako neko ima jos neku neprijatnost sa njima neka napise.