[ bObiLi @ 27.11.2005. 22:13 ] @
http://www.applecentar.co.yu

pogledajte sto se dole desno vrti gif bez linka sa zastavinim vozilima,jel u redu da tu stoji Zastava????
[ Darko Selakovic @ 27.11.2005. 23:09 ] @
Ono što je Zastava (koliko vidim kec, jugo i florida) u auto industriji to je Apple u kompjuterskoj...

Zastava Yugo 45 - think different
[ SIT @ 27.11.2005. 23:12 ] @
aj jugo,
aj,
aj,
aj, aj, aj .... ajajajaj
[ NastyBoy @ 28.11.2005. 01:42 ] @
Ovo je neki zheshci hejter mogao samo da postavi... pa ovo je tuzhno, Zastava 101 ispod iPod-a.

A mozhda ce zastava pocheti da ugradjuje iPod Dock u Yuga? :)
Halfords je digao 40 mil. funti samo na dokovima i sluchnim stvarchicama za in-car iPod, shto ne bi i Zastava :)
[ hulja @ 28.11.2005. 08:44 ] @
strasno.strasno.
pazi mozda oni i imaju neko objasnjenje :) ali svejedno sam sajt sa tim dodatkom je trash, sta god da imaju da kazu na to.
mozda stimulisu najgluplju reklamnu kampanju kupuj domace.mozda imaju i domace apple proizvode:)
[ Darko Selakovic @ 28.11.2005. 09:35 ] @
Bez zajebavanja, jel ima neko "zvanično" objašnjenje za ovo?
[ SIT @ 28.11.2005. 09:54 ] @
kakvo objašnjenje?
ko će čoveku da brani šta prodaje u svojoj firmi?
[ bObiLi @ 28.11.2005. 10:09 ] @
Pa ja sam hteo da im posaljem mail da ih lepo pitam u kom su oni fazonu,
ali mi je glupo narucio sam ipod nano da mi stigne pa da mi jos nesto ne uvale ako ih budem prozvao.

[Ovu poruku je menjao bObiLi dana 28.11.2005. u 11:10 GMT+1]
[ juzznjak @ 29.11.2005. 19:45 ] @

strava originalno i extravagantno!

vec vidim i spot - na vrhu planine yugo, kamera snima iz helikoptera, na haubi lezi claudia shiffer sa iPodom.... | obnovimo Srbiju misleci drugacije!

btw. verovatno je covek uzeo z. iz kompenzacije.
[ Zoran Milosevic @ 29.11.2005. 20:59 ] @
mozda ce i zastava da pocne sa isporukom ipod kao dodatnom opremom :o)
[ Aleksandar Ružičić @ 26.12.2005. 01:12 ] @
Mozda sve je moguce.

Ja ipak mislim da je to reklama za Yuga! :)

Sad je meni jasno gde su pare iz Zastave otisle!!! :D

Pa trebalo je platiti 2 helikoptera sa stedikemovima, karmen elektru i pamelu anderson, kao i ekipu od preko 350 sminkera za njih dve, zatim neophodni timovi za snimanje na vise lokacija, njih 400 u po 2 grupe = total 800, pa onda post procesing u FinalCut Expressu HD i Soundtracku... Mislim... I na kraju dati Milinkovom malom da od toga uradi 2 slicice i ImageReadyju kao gif koji se menja na blitz bez tranzicija. Jer za tranzicioni efekat moraju sve dva puta da urade.
[ Darko Selakovic @ 10.01.2006. 02:03 ] @
Citat:
NastyBoy: Ovo je neki zheshci hejter mogao samo da postavi... pa ovo je tuzhno, Zastava 101 ispod iPod-a.

A mozhda ce zastava pocheti da ugradjuje iPod Dock u Yuga? :)
Halfords je digao 40 mil. funti samo na dokovima i sluchnim stvarchicama za in-car iPod, shto ne bi i Zastava :)


Momče, bio si veoma blizu, nije iPod ali je Dell-ov DJ Ditty... ma morate da pročitate!

http://macenstein.com/default/archives/164
[ DS_Store @ 10.01.2006. 07:28 ] @
O ho ho ho hoooo, pa sta je ovo - prvi april??!!!!!

Nema, gotovi su i Apple i DaimlerChrylser.
[ NastyBoy @ 10.01.2006. 08:42 ] @
Citat:
“Serbia’s automotive expertise is perhaps matched only by the Dell DJ Ditty’s stylish appeal. This pairing benefits both companies, but in the end, it is the Serbian consumers who will win.”


Mwahaaha, kakva legenda... "of course I'm serial" :))
[ Shadowsong @ 16.03.2006. 12:37 ] @
Citat:
krckoorascic: Mozda sve je moguce.

Ja ipak mislim da je to reklama za Yuga! :)

Sad je meni jasno gde su pare iz Zastave otisle!!! :D

Pa trebalo je platiti 2 helikoptera sa stedikemovima, karmen elektru i pamelu anderson, kao i ekipu od preko 350 sminkera za njih dve, zatim neophodni timovi za snimanje na vise lokacija, njih 400 u po 2 grupe = total 800, pa onda post procesing u FinalCut Expressu HD i Soundtracku... Mislim... I na kraju dati Milinkovom malom da od toga uradi 2 slicice i ImageReadyju kao gif koji se menja na blitz bez tranzicija. Jer za tranzicioni efekat moraju sve dva puta da urade.


:) XAxaaxaxaxaxa!