[ kukipei @ 28.11.2005. 16:30 ] @
Pozdrav svima,

Da li neko zna neki sajt tipa:
www.2checkout.com, www.paypal.com
i kakva su vasa iskustva sa takvim sajtovima.

Gore navedeni nece da rade sa nama.

Pozdrav.

P.S.
Izvinjavam se ako sam promasio forum.
[ SmilieBG @ 29.11.2005. 01:59 ] @
pa maaaalkice si masio temu :)

radim sa paypal i zadovoljan sam :)

Poz,
Sale
[ kukipei @ 29.11.2005. 12:12 ] @
Citat:


radim sa paypal i zadovoljan sam :)



Da ali tebi pise Lokacija:NL
a meni Lokacija:Nis

A ovi iz paypal-a kada vide Srbija i CG nece cak ni da odgovore na pitanje

Pozdrav.
[ SmilieBG @ 29.11.2005. 12:37 ] @
I ni to nije bez razloga, na zalost :(

Zar ne mozes da otvoris nalog kod neke banke koja prima inostrane transakcije?
Ja (iz NL) mogu preko internet banke da prebacim svuda cash...

Poz,
Sale
[ adriannet @ 29.11.2005. 23:58 ] @
Dakle PayPAL i Srbi, Nebih se ukljucivao u ovu pricu da smo normalna zemlja ali posto nismo tako nam je kako nam je toliko zelim da Porucim ministru finansija i guverneru.

A Sad PAYPAL recept :

Korak 1. Idi na PayPAL prijavi se redovno ali kad biras zemlju izaberi Svedsku, stavi slobodno svoju adresu u srbiji niko to nece ni proveravati i racun ce ti se otvoriti.

Korak 2. Za Potvrdu racuna potrebno je imati karticu i bilo koji bankovni racun , ja imam Virtuon u Raiffaiasen ili kako se vec zove, unesi broj svoje kartice i oni ce ti skinuti neku sicu sa racuna (oko 2 dolara), pri tome na izvodu banke dobijas kod koji unosis kao confirmacijski i time ti je racun otvoren, mozes da primas uplate preko PAYPAL-a, bilo emailom bilo karticom.

Nemozes da prebacis pare sa svog bankovnog racuna i nemozes da dizes pare tako sto sa PAYPAL-a saljes na svoj bankovni racun.

Ovo je besplatno, mozes nas sve na forumu castiti vecerom, ali bice dovoljno i pice, ali da ne bih ostao nedorecen kazacu da postoji resenje i za dizanje para i punjenje racuna, veoma elegantno ali nesto mora i da se plati, zar ne ;) ?

Ajde zato prvo kreiraj racun na paypal-u pa cemo se ostalo dogovoriti.


Ziveli !!!