[ MrLimeni @ 30.11.2005. 14:42 ] @
Dakle,
Imam LapTop Compaq Presario 2100 (EU2100). Umrezio sam ga sa desktop racunarom i serovanje fajlova radi super. Kad instaliram drajvere za mreznu koje sam skinuo sam Compaq-ovog sajta,mreza radi Ok, mogu da se konektujem na net preko modema. Jedini problem tada je sto ne mogu da udjem u Properties od mrezne (na laptopu) iskace mi poruka: In order to configure TCP/ip, you must installand enable a network adapter card Na net-u sam nasao da je rjesenje za ovo, da se mrezna uninstalira pa se pusti Win Xp da je instalirao pomocu svojih drajvera. I to sam uradio. Tada mogu da udjem u Properties od lan-a....i serovanje fajlova radi super. Problem je u tome sto tada ne mogu da se koneoktujem preko modema. Tacnije, prodje on i provjeru sifre i sl...pocne da se rogistruje na mrezu i tada mi iskoci poruka:
Trazio sam po netu rjesenje za ovo,al nista nije uspjelo. Ima li neko ideju,kako bih mogao rijesiti ovo. Jer mi je ovo veliki problem. Jedino kako se mogu vratiti da mi modem radi jeste System Restore.

Unaprijed HVALA

[Ovu poruku je menjao MrLimeni dana 30.11.2005. u 15:44 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao MrLimeni dana 30.11.2005. u 15:45 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao MrLimeni dana 01.12.2005. u 00:50 GMT+1]