[ dado2076 @ 30.11.2005. 22:01 ] @
Prvi put se ukljucujem i treba mi pomoc oko Home Theatera.
Kada snimam neki film na racunaru u kasnijoj reprodukciji uopste nemam ton, dali je to u pitanju softver Home Theatera i ako jeste gde da nabavim drugi i koji?
Hvala
[ Cileinteractiv @ 30.11.2005. 22:56 ] @
Da li je u pitanju snimanje sa satelita u programu My Theatre? Posto u strart meniju link do tog programa vodi preko podmenija Home Theatre.
[ Burgos @ 05.12.2005. 16:47 ] @
Problem je verovatno u nekom od sledecih razloga:

1) Nije ukljucen odgovarajuci izvor snimanja (Idi Windows Mixer (to ti je onaj zvucnik pored sata) pa nadji Recording i stikliraj 'Aux' ili 'Line In' u zavisnosti od TV karte.

2) Odgovarajuci kodek nije prisutan.

Moj licni utisak je da je Home Theather krs. Ako hoces kvalitetno snimanje, koristi neki drugi program (kao sto je, recimo, VirtualDub u Capture modu ili DScaler ili FlyTV (pogledaj srodnu temu)).

@Cileinteractiv: Home Theather je InterVideov (valjda) program za koriscenje sa TV karticama.
[ panonski mornar @ 05.12.2005. 19:33 ] @
Ja takodje imam Intervideo home theater. Da li ti uopste imas na njemu ton? Ja nisam imala ton, pa cak ni kad gledam tv preko njega a razlog je bio jednostavan:nije mi bila spojena tv kartica sa maticnom plocom, za ton, kad si kupio tv tuner karticu, da li si sa malim kablom, koji ima tri kraja dva bela i jedan crni povezao tv tuner i maticnu, unutar kucista( pri cemu jedan od tri kraja ostaje slobodan)? Sigurno si dobio takav kabl! Meni je to resilo problem tona, i sad naravno bez problema snimam sa njim bilo sta sa tv kanala: Mozda je to resenje i tvog problema