[ goran024 @ 01.12.2005. 09:57 ] @
Da li neko zan nešto o ovom modelu (Siemens Amilo 1655 / 3220+ mhz)? ne mogu da nađem ništa na netu a treba za vikend da stigne... ponudio mi poznanik koji ih uvozi na neki njegov način ali daje garanciju za njega od godinu dana... evo specifikacije

Siemens Amilo 1655
Procesor 3220+
RAM: 1GB
Optički uređaj: DVD rezač
HDD: 80 gb
Video: 128mb
Ekran: 15"

Na netu ne mogu da nađem ni slike ni detaljniju specifikaciju... zamolio bih svakoga ko ima nešto informacija da mi napiše ovde... treba da stigne za vikend (3. - 4. decembar) i ceni ga 850 evra... da li je to OK cena i da li je Siemens ok marka za laptope... možda je nekima glupo pitanje ali stvarno nemam iskustva... to bi bio poklon ali ne želim da kupim nešto što neće raditi posao... na koliko je relano da taj procesor na 3.2 ghz radi?

Unapred hvala svima
[ Miroslav Jeftić @ 01.12.2005. 13:10 ] @
Za te pare (ako je nov i regularan :) je odličan. Ja se ne bih mnogo razmišljao.

http://www.fujitsu-siemens.com...e/notebooks/amilo_a_1655g.html

Imaš i detaljnije informacije u .pdf-u što sam poslao.





[Ovu poruku je menjao Bryan Fury dana 01.12.2005. u 14:11 GMT+1]
[ goran024 @ 16.12.2005. 09:25 ] @
hvala na informacijama, na osnovu ovoga čini se kao vrlo dobar izbor... prolongirao sam kupovinu do ovog vikenda, davajući šanse još nekim modelima koji bi mogli da pariraju ovom lepotanu po ceni i performansama.

Čudi me da na netu ima tako malo informacija za njega... video sam specifikaciju za ovaj model i sviđa mi se ono što vidim...