[ radiator @ 03.12.2005. 20:08 ] @
na televizoru mi je suzena slika po vertikali.Vidim bijelu liniju po sredini ekrana a ispod nje vidi se desetak cm slike.sta da radim?
[ gagizr @ 03.12.2005. 21:00 ] @
ukoliko nemas pojma o servisiranju,odnesi ga u servis........
a ako nesto malo znas,pa se jos i potrudis,napisi sta si proverio,pa cemo dalje pomoci.........
[ skyline-GTR @ 03.12.2005. 22:08 ] @
a da ti jos malo pomognem radi se o vertikali tako ako si neki majstor znaces ali posto vidim da nisi onda na servis jer majstor nikad nije skup.

pozz...
[ radiator @ 03.12.2005. 22:43 ] @
hvala majstori (sebicni),zamjenio sam elektrolite u vertikali i eto veselja :-)
[ SaleSk @ 03.12.2005. 22:58 ] @
O pa majstore reci de se nalazish, spremi shljivovicu, malo salate, predjelo i dolazimo da slavimo :)))))))))))
Pozdrav
[ gagizr @ 05.12.2005. 15:55 ] @
drugi put se prvo potrudi.....pa ako ne ide postavis pitanje......ako se ubuduce budes pravio vazan i pametan niko ti vise nikada nece pomoci..........
vidis kad si se malo potrudio odmah si resio problem........
[ radiator @ 05.12.2005. 16:01 ] @
ma sve uredu nego sta napadate odmah i ponizavate,to nitko ne voli!nemam sve greske u malom prstu i nije mi sve jednostavno kao vama,naravno da sam se potrudio prije! i sumljao sam da je nekakva stabilizacija u pitanju ali nisam bio siguran da se okrenem ka vertikali ili napajanju,pa umjesto da kupujem sve redom elektrolite prije sam pitao da ne bacam novce bez veze.Ja mislim da je to u redu
[ gagizr @ 05.12.2005. 22:25 ] @
ma sve je ok samo drugi put kad imas neki problem budi malo detaljniji i napisi jos bar par recenica vise..da bismo znali sta si pokusao da uradis....i dokle si stigao....stvarno je potrebno malo vise od ovoga:
Citat:
radiator: na televizoru mi je suzena slika po vertikali.Vidim bijelu liniju po sredini ekrana a ispod nje vidi se desetak cm slike.sta da radim?


npr. koliki su naponi napajanja,sta si sve proverio....itd....itd.........
pozdrav!!!!!!!
[ radiator @ 06.12.2005. 21:16 ] @
ok.hvala.cujemo se.a sto se mene tice ono sa sljivovicom nece ici ali sa lozovacom vec moze sam sam ju peko:-)