[ Dejan Lozanovic @ 10.10.2002. 18:32 ] @
Ako niste primetili poprilicno mngo su nam spamovali postansko sanduce izbornim materijalom, onaj regularan spam i ne racunam toliko picerije i oglasi tipa kupujemo stan u vasoj zgradi........

Ljudi mozda bi moglo da se uradi nesto na malo globalnijem planu, umesto samo cistog elektronskog oblika spama.


Mislite o tome.
[ Ivan Dimkovic @ 10.10.2002. 18:34 ] @
Da ... skupis svo djubre i strpas komsiji u sanduce :))))))))

Xexe.. stvarno.. mislim da snail-mail SPAM nije bas definisan zakonski?
[ ShojkE @ 11.10.2002. 11:35 ] @
Meni takav SPAM ne smeta... Nije potrebno vreme da bih ga preuzeo od postara :0)
A sa druge strane koliko si bio puta u prilici da i sam uzmes na ulici neki flajer koji ti se nudi ???
[ Mihailo @ 11.10.2002. 12:56 ] @
Ima dosta razlika izmđu papirnih reklama i Internet spama. Pored one da troškove takvog reklamiranja snosi isključivo oglšivač, ima i drugi bitan faktor - papirne reklame se obično distribuiraju na lokalnom nivou i imaju bolje definisnu ciljnu grupu. Znači neće ti se dogoditi da crnici iz Zanzibara reklamiraju brzo bogaćenje prodajom pretplate na animal sex sajt ili award-wining spam software, već dobiješ reklame za picerije, auto-periodnice, razne trgovine što može (ne mora) da ti bude od koristi ali ti svakako ne ide na živce. Takođe frekvencija takvog reklamiranja je vrlo mala pa dobiješ jednu reklamu od jednog oglašivača mesečno dok te spamer svakodnevno i konstanto zatrpava.
[ Dejan Lozanovic @ 11.10.2002. 14:28 ] @
Citat:
ShojkE:
Meni takav SPAM ne smeta... Nije potrebno vreme da bih ga preuzeo od postara :0)
A sa druge strane koliko si bio puta u prilici da i sam uzmes na ulici neki flajer koji ti se nudi ???


Pa razlika je kada ti se nudi sam da uzmes ako zelis, a druga stvar kada ti je ubaceno u sanduce. Sa druge strane opet sanduce mi pune sa istim djubretom na isti nacin. A opet sa druge stane i internet spamer placaju hosting svojih racunara i protok koji naprave spamom, u pirnicipu po meni tu nema razilke prekrsaj je isti tj identican, samo je medijum drugaciji.


[ Miloje Sekulic @ 12.10.2002. 07:13 ] @
Kad smo vec kod izbora sta kazete na podsecanja da se ovi odrzavaju i da "svi punoletni gradjani mogu da glasaju", SMS spam potpisan sa RIK?

Pozdrav Miloje