[ tuzlaorg @ 25.06.2001. 21:21 ] @
Nesto mi je bilo dosano gledajuci jednog kretena kako flooda kanal sa nekim kvizom. Znasi 100 ljudi kuca odjednom da odgovori na pitanje. Tako da mi je to floodalo logove. :_)
Zato sam uradio Ultimate "Ko Zeli Biti Milioner?" Ako iko gleda abc-Who wants to be Milionare. Sve isto kao i pravi show
1 TRIK PITANJE ZA ULAZAK NA HOT SEAT
3 LIFE LINES (publika, prijatelj, polapola)
12 LEVELA Kao tezine pitanja.
Jedan pogresan odgovor i ti si out

Koristi .ini filove :
- exapmle of pitanja.ini

a'broj'= Pitanje
b'broj'= Odgovori.. Obavezno (a),(b),(c),(d)
c'broj'= Tacan odgovor
d'broj'= FIFTY FIFTY

[100]

a1=Besplatni Operativni Sistem?
b1=(a) Linux (b) Windows95/98 (c) PalmOS (d) WinNT
c1=*a*
d1=(a) Linux (d) WinNT

a2=...
b2=..
c2=..
d2=.......

..
..

[200]

a1=Glavni grad S.A.D?
b1=(a) NYC (b) Washington D.C (c) Sarajevo (d) Sacramento
c1=*b*
d1=(a) NYC (b) Washington D.C

a2=...
b2=..
c2=..
d2=.......

..
..

Za vise informacija ::: www.xtcnet.net/`tuzlaorg/milioner
Pitanja?
Developeri?

i tako redom
[ tuzlaorg @ 26.06.2001. 00:54 ] @
E, zvuci komplikovano?
Evo kako to sve izgleda :

[16:03] <A|_FA> .pokreni wwtbm
[16:03] <KoZeliBitiMilioner> Ko Zeli Biti Milioner: A|_FA je upravo pokrenuo igru "Ko Zeli Biti Milioner!" Za pravila igre kucajte .pravila.
[16:03] <KoZeliBitiMilioner> Da bi vi bili sretna osoba koja ce da igra Ko Zeli Biti Milioner morate odgovoriti na slijedece pitanje. (Broj partija: 45)
[16:03] <KoZeliBitiMilioner> Pitanje Glasi: Sortirajte ove filmove od novijeg ka starijem
[16:03] <KoZeliBitiMilioner> Sortirajte (slova): (a) A.I (b) Chicken Run (c) Evolution (d) Cats & Dogz (za odgovor kucajte .trik sortirana-slova kao odgovor)

[16:04] <A|_FA> .trik d a c b
[16:04] <KoZeliBitiMilioner> Sretna osoba: A|_FA se domogao sjedista! A|_FA ako si spreman kucaj .spreman da igra pocne.

[16:04] <A|_FA> .spreman
[16:04] <KoZeliBitiMilioner> Pitanje za 100 maraka Glasi: Besplatni Operativni Sistem?
[16:04] <KoZeliBitiMilioner> Moguci odgovori: (a) Linux (b) Windows95/98 (c) PalmOS (d) WinNT ( za odgovor kucaj .po i slovo)
[16:04] <KoZeliBitiMilioner> Pomoci: Gledaoci : DA - Pola Pola : DA - Prijatelj : DA

[16:05] <A|_FA> .po b
[16:05] <KoZeliBitiMilioner> Ko Zeli Biti Milioner: Odgovor je pogresan. Odlazis sa 0 DM. Sorry!
[16:05] <KoZeliBitiMilioner> TuzlaORG: Ko zeli biti milioner! Je zaustavljen. Sorry!
[ liban0n @ 02.04.2002. 19:41 ] @
Mislio si mozda na neku inacica skripti poput trivia :) Pa to i nije tako losa skripta, nemos ipak tako :)
A ako te flooda onda podji sa kanala, niko te nije valjda vezao za njega toliko?
Al i tvoja nije losa skripta :)
[ komsija @ 23.06.2002. 21:42 ] @
ej..
addon je tako lose uradjen da ima milion bugova,nista ne radi!!!
vjerovatno je samo preveden sa engleskog
mada izgleda da ne umijes da prevedes addon
[ Adnan Hajdarevic @ 02.05.2003. 20:50 ] @
jarane mogo bi mi dat link za to da vidim , posto onaj gore neradi
[ Adnan Hajdarevic @ 15.05.2003. 18:43 ] @
Citat:
tuzlaorg:

[16:03] <A|_FA> .pokreni wwtbm
to znaci da je wwtbm ustvari skracenica za "Who Wants To Be Milioner" . Ti si upravu sto si rekao da je prevedeni engleski addon.