[ _NeveRMinD_ @ 07.12.2005. 23:56 ] @
Naime,poruku koju dobijam pri ulasku je sledeca:

* Connecting to irc.krstarica.com (6667)
-
-hub.krstarica.com- *** Found your hostname (cached)
-
-hub.krstarica.com- *** Checking ident...
-
-hub.krstarica.com- *** No ident response; username prefixed with ~
-
-hub.krstarica.com- *** You are banned from PIK (Problematicni Korisnici.)
-
Closing Link: nick[d39.tipp-topp.co.yu] (User has been banned from PIK (Problematicni Korisnici.))

E sada,ban nemam pojma kako sam dobio.Uglavnom sam malo pisao na glavnom kanalu,ali nisam nikoga vredjao,prozivao i tome slicno.Dakle,dobio sam ga bezveze.Da li je moguce zaobici ovo i omoguciti mi ponovni pristup chatu,ili se mogu pozdraviti dok mi ne skinu ban?
[ BytEfLUSh @ 08.12.2005. 05:27 ] @
Idi preko nekog proxyja ili drugog provajdera, uđi u #pomoc i traži da ti objasne šta je u pitanju.
[ _NeveRMinD_ @ 08.12.2005. 08:21 ] @
Mogao bi mi malo pomoci oko tog proxya posto sam se dosta muchio i na kraju nisam skontao kako da ga koristim.Pokushavao sam i preko drugog provajdera,ali bez uspeha.
[ BytEfLUSh @ 08.12.2005. 08:25 ] @
O proxy serverima je već bilo reči na ovom forumu, tako da bi ti pretraga pomogla. Šta prijavi kad pokušaš da se konektuješ preko drugog provajdera? Jesi probao menjati nick i ident?
[ _NeveRMinD_ @ 08.12.2005. 10:27 ] @
Menjao sam par provajdera i ispise isto.Takodje sam menjao i nikove,ali se ipak ne konektujem.Malo cu pretraziti forum da vidim sta mi moze pomoci.
[ vlada84 @ 08.12.2005. 11:20 ] @
Sledeci put kad promenis provajder, promeni i nick i ident. Tada definitivno ne postoji mogucnost da ne mozes da udjes jer se ban stavlja na IP i na ident. Probaj kod nekog ko ima dinamican IP (sbb npr.) i uradi ovo sto sam ti rekao. Posle naravno idi na kanal #pomoc i oni ce ti sve objasniti.
Pozdrav
[ ColdKeyboard @ 08.12.2005. 11:59 ] @
Udji preko jave koja se nalazi na www.krstarica.com/lat/pricaonica/
i udji na kanal #pomoc i objasni o cemu se radi.

Lakse ti je nego da se patish oko proxy servera, mjenjash ident nick...
Naravno ako nisi nista uradio i ne znas o cemu je rec onda ocekuj da ti
neko pomogne, ako si pravio probleme ili izazivao ih ne ocekuj nikakvu pomoc.
[ LaMpiR @ 08.12.2005. 15:33 ] @
Idi preko
http://lampir.all4mobile4free.net/cgi-bin/irc.cgi

Imaces drugu ip adresu...
[ _NeveRMinD_ @ 08.12.2005. 23:04 ] @
Uspeo sam nekako da resim preko ortaka da mi skinu ban.U svakom slucaju,hvala svima na savetima i pomoci.

Samo se nadam da im ponovo nece krenuti to njihovo ludilo... :DD