[ monah @ 08.12.2005. 15:52 ] @
Prikljucio sam modem (Lucentov) na linuks verziji Slakware 10.0 , koristio sam datoteku http://www.sfu.ca/~cth/ltmodem/ltmodem-8.31a10.tar.gz,instalacija je prosla u redu, medjutim sta se desava, prilikom uspostavljanja veze preko kppp programa prijavljuje NO DIALTONE
[ tdjokic @ 08.12.2005. 18:26 ] @
Ima tamo jedna opcija "Cekanje na dialtone" pa to iskljuci / promeni. To je u sekciji "Modem", tamo gde su i opcije "Modem komande", "Query" i "Terminal", naci ces sigurno.
[ malisha @ 08.12.2005. 18:34 ] @
kao prvo, nije Slakwar/e nego Slackware

kao drugo, podesi fucking kppp, neces verovati ali se jednako podesava kao Windusu

kao trece, ni ovo neces verovati, ali na ES forumu ima bar 50 postova na ovu temu... PRETRAZI GA!!!

P.S. Nadam se da si shvatio moju "blagu" ironiju kad sam napisao Windus
[ hatebreeder @ 09.12.2005. 09:59 ] @
Citat:

kao prvo, nije Slakwar/e nego Slackware

kao drugo, podesi fucking kppp, neces verovati ali se jednako podesava kao Windusu

kao trece, ni ovo neces verovati, ali na ES forumu ima bar 50 postova na ovu temu... PRETRAZI GA!!!

P.S. Nadam se da si shvatio moju "blagu" ironiju kad sam napisao Windus


monah, sto se tice ostalih problema kod konekicje obrisi sve sto pise u Login Script i IP adresu stavi na Dynamic (al to naravno sve kad podesis ove probleme sa modemom), i da ne zaboravim on ti u instalaciji kaze da ga stavi pod ttys a u stvari ostavi samo na /dev/modem/

Imam i ja taj modem :]