[ Busha @ 12.10.2002. 17:41 ] @

Evo skinio sam taj program al ne znam koje vrijednosti treba upisati i cito sam nesta da se jedna upise kad je baterija skroz puna a jedna kad je skroz praza. Mob mi radi nekad al cim dolazi poruka ili poziv pocme strepiti svjetlo ,ugasi se i pokazuje da napunim.Ne treba mi da duze traje nego da ga vratim u normalu.
Ajd molim vas nek mi neko objasni kako to treba napravit i nek napise parametre.Ajd molim vas sto prije odgovorite.
0000 mi ja na 11DB , a 0004 je na FA64
Ajde aktivirajte se malo.
Hvala puno
[ Woykhan @ 12.10.2002. 23:08 ] @
Za početak skini onu novu verziju koja ne koristi hex vrednosti, onda idemo dalje.
[ Busha @ 13.10.2002. 10:27 ] @

A di da ju skinem ???
Na onom linku u Rusiji ne mogu skinit jer mi sacuva prog u obliku stranice.Jel ime di drugdje ??
[ Woykhan @ 13.10.2002. 12:17 ] @
http://www.siemens-club.ru/files/SiemensTools.rar
Odavde je većina nas poskidala, moralo bi i tebi da radi.
Ako kojim slučajem neće, google pa upiši siemens sensors tools download ili nešto slično pa probaj tako.
[ Artz @ 13.10.2002. 20:02 ] @
Ako se pre nisi menjao te vrednosti ili uopste nekako flash -ovao telefon, popravljao i sl. i poceo je da ti se gasi tako odjednom onda je skoro 100% hardware problem nazalost. Ako si promenio parametre trebao si obavezno originalne da zapamtis. Ako nisi probaj da prepises parametre od nekog ko ima isti telefon.