[ Cyberghost @ 12.12.2005. 08:09 ] @
6 racunara vezana u Workgroup, stampac HP 5 vezan na jedan racunar preko LPT1 i Sharovan. Ostali racunari imaju podesen taj stampac kao mrezni. Sve je radilo odlicno do pre 2 dana kada ni jedan racunar iz mreze nije mogao da stampa. Proverio sam sve, mreza radi, stampac stampa na lokalnom racunaru. Premestio sam stampac na drugi racunar i sve podesio i ponovo moze da stampa samo racunar na koji je povezan a ni jedan drugi u mrezi. STa se desava. Firewall nemam nista nije instalirano ni podesavano dodatno !
[ dragancesu @ 12.12.2005. 15:56 ] @
Prava pristupa, najverovatnije. Koji je win?

Pogledaj naloge pa ces videti da su istekli passwordi, a problem je sto to win ne javlja, uglavnom pogledaj usere i vreme isticanja passworda, moze se namestiti da nikad ne isteknu.
[ Cyberghost @ 12.12.2005. 17:36 ] @
Reseno, izgleda da se Driver zabrljavio ili sam Stampac, obrisao sam driver
i ponovo sve instalirao a pritom sam resetovao podesavanja stampaca i sad
sljaka.
[ Sasa Vitorovic @ 17.12.2005. 23:08 ] @
Pozdrav,
Na kompu I imam stampac,povezan preko USBa.Komp I i II su umrezeni.E sad,sa kompa II ne mogu da stampam na 2 strane lista(nemam jos neke pogodnosti koje pruza driver).Inace,na komp II ne mogu da instaliram driver za stampac jer je stampac sherovan.

Sta da mu radim?
Unapred hvala.
[ dragancesu @ 18.12.2005. 08:46 ] @
Obicno je dovoljno kao sto si ti uradio, neki drajveri se instaliraju gde je stampac a kad ga instaliras kao mrezni na drugom racunaru on povuce sta mu treba. Mozda ti je resenje da ga prikacis tamo, instaliras kao lokalni i onda promenis u mrezni (kao sada), pitanje je da li ce ti dozvoliti te pogodnosti koje trazis.