[ Marko Bijelic @ 12.12.2005. 14:07 ] @
Poštovane kolege sa foruma,


Veoma mi je drago da mogu da vas obavjestim da sam prije par dana lansirao www.biznisblog.com -- dnevno ažuriran sajt na srpskom jeziku, posvećen elektronskom poslovanju, interfejs dizajnu i onlajn brendingu. Kao veliki broj ljudi sa ovog foruma, nadam se da je napokon pred nama era elektronskog poslovanja, u kojem bitnu ulogu igra Interenet.

U poslednje tri ipo godine koliko uređujem forum E-poslovanje u okviru ES-a, zaista veliki broj ljudi je na ovim stranama bio posvećen jednom zadatku -- izgradnji srpskog e-biznis tržišta. Naredna, 2006. godina bi trebala biti jedna od ključnih za razvoj elektronskog poslovanja u Srbiji i na Balkanu. Samim tim, jasno se nametnula neophodnost izgradnje sajta koji bi donosio dnevne informacije o globalnim i domaćim dešavanjima u e-biznis industriji.

Biznisblog.com je dnevna destinacija posvećena elektronskom poslovanju, interfejs dizajnu i onlajn brendingu. Kao forma zbog svoje brzine i jednostavnosti izabran je model poslovnog bloginga. Pored dnevnih autorskih tekstova, Biznisblog sadrži redovne liste preporučenih tekstova iz domaćih i stranih magazina, zatim stalne liste najkorisnijih domaćih i stranih sajtova iz pomenutih oblasti, servis 31Link koji prenosi obilje aktuelnih worldwide informacija u obliku kratkih linkova, zatim mogućnost aktivnog učešća posjetilaca putem postavljanja komentara, te brojne druge sadržaje.


Marko Bijelić (aka mungos),
autor Biznisbloga i moderator foruma E-poslovanje



Press Release u doc formatu možete preuzeti sa:
http://www.biznisblog.com/press/2005_dec_lansiran_biznisblog.doc


[Ovu poruku je menjao mungos dana 12.12.2005. u 16:46 GMT+1]
[ Vukan Karadžić @ 12.12.2005. 16:08 ] @
Svaka cast, Marko! Odlicno sprovedeno. Samo nastavi tako!
[ srlexic @ 13.12.2005. 08:56 ] @
Zaista odlicno!
[ Batica @ 13.12.2005. 09:13 ] @
Bravo Marko!

Vidi se da se trudis, da razumes i da si iskreno posvecen onome sto radis, to je najvaznije, sve ostalo dolazi samo po sebi.

Jos jednom bravo, ja se zaista iskreno obradujem kada vidim da neko u Srbiji radi nesto smisleno.
I da pomenem jos blog Gorana Anicica (http://www.personalmag.co.yu/blog/) - izvanredno, kao i sjajan blog www.radionica.co.yu, momci su zaista izvanredni.


[ bojan_bozovic @ 13.12.2005. 09:40 ] @
Blogging je glupo gubljenje vremena, jos trebam da vidim blog koji nudi neku korisnu informaciju. Tako je generalno, mungos, ne shvati ovo licno. Tako je zato sto onaj koji zaista ima know-how nikada nece to da prenese drugima za dzabe. As simple as that.
[ Davor Vlajkovic @ 13.12.2005. 09:47 ] @
Neko to zove gubljenjem vremena, neko investicijom ;)

Samo napred, Marko.
[ McKracken @ 13.12.2005. 20:29 ] @
Citat:
jos trebam da vidim blog koji nudi neku korisnu informaciju.


Ahem, opet nisi dobro gledao :)
[ Zikka @ 13.12.2005. 21:14 ] @
Bravo Marko !
[ Buum @ 14.12.2005. 01:50 ] @
Samo napred!
[ boccio @ 14.12.2005. 08:07 ] @
mungos, svaka cast... video sam ovo pre nedelju-dve, al' evo da prokomentarisem napokon :) vrlo pozitivno, pratim ti blog, da priznam...

da mi top-ujemo ovo, a? :)
[ Marko Bijelic @ 14.12.2005. 21:32 ] @
Hvala vam za ovako srdačne komentare koji čovjeka ohrabruju da nastavi rad!

Veoma mi je drago što je sajt u ovoj prvoj fazi od strane kolega profesionalaca iz industrije najčešće pozitivno ocjenjen, pored toga što mi je to lično zadovoljstvo, mislim i da je to i signal da je sajt baziran na dobrom konceptu. Ovim putem bih vas pozvao da ukoliko pratite Biznisblog, budite slobodni da se uključite u komentarisanje tekstova i izložite vaše mišljenje, jer kako kaže moj prijatelj Shojke -- na kraju krajeva Internet i čini gomila ljudi, a ne softvera... :)


[Ovu poruku je menjao mungos dana 14.12.2005. u 22:33 GMT+1]
[ Marko Bijelic @ 08.05.2006. 18:08 ] @
Proleti prvih šest mjeseci od ovog posta :)
http://www.biznisblog.com/tekstovi/prvih-sest-mjeseci-biznisbloga


[ zzivkovic @ 23.06.2006. 17:05 ] @
neko je morao da probije led. zaista ineresantno štivo.
[ Marko Bijelic @ 05.12.2006. 23:53 ] @

http://www.biznisblog.com/tekstovi/godinu-dana-biznisbloga