[ miki @ 12.12.2005. 23:36 ] @
imam nekoliko pitanja u vezi TWISTER flashera sa HWK

1. na suport stranici nema file za novije SE na primer k750 w800 ima li neka druga stranica za to. Imam sifru i registrovana je ali ne razumem zasto nema svih fila

2. cemu sluzi mesto za sim karticu unutar flashera

3. ima li neko objasnjenje kako sve funkcionise osim manual koji ima na suportu

Ne razumem se bas najbolje u ovim stvarima ali imam zelju da naucim ako neko ima vremena neka odvoji za pomoc

POZDRAV Miki
[ damko @ 13.12.2005. 06:41 ] @
Kao prvo zavisi od koga si kupio box i kakav suport imas,trebaju nam ti podaci??Ko,sta, gdje i kako??
Kao drugo koja oznaka flasha ti treba za k750 i w800-ne razumijem kakav je to suport a da nema uopste fajlova za k750 i w800.Zasto se nisi malo raspitao po forumima od koga da kupis.
I trece-ZASTO si uopste otvarao flesher??Tek si ga kupio,neznas da radis sa njim i onda si odlucio da ga otvoris???
Da ti bude lakse to mjesto za sim karticu unutar fleshera tebi ne sluzi nicemu i zaboravi za njega kao da ne postoji.
Za koristenje twistera ti je dovoljan manual sto si dobio uz njega za prve korake,za ostalo koristi pretragu na forumu.
Pozdrav!
[ miki @ 13.12.2005. 10:23 ] @
- Box sam kupio u svedskoj i suport imam preko stranice www.twistersupport.com
- za k750 mi trebaju fajlovi za nadogradnju u w800 i promenu jezika u srpski ako ima negde ti fajlovi jer na ovom suportu toga nema.
- Nisam se raspitao na forumima jer sam mislio da svi imaju isti suport
-- Pozdrav Miki --
[ servishalo @ 13.12.2005. 13:42 ] @
Imas li ti HWK ili ne?
Ako imas , support za HWK je na potpuno zasebnoj stranici www.ufsxhwk.com(cini mi se) i na njoj imas fleh file-ove za k750 i w800. Ako nisi registrovan popuni registracioni formular i sacekaj da ti aktiviraju support.
Pozdrav

[Ovu poruku je menjao servishalo dana 13.12.2005. u 14:44 GMT+1]
[ miki @ 13.12.2005. 16:07 ] @
pokusao sam da se registrujem na tu stranicu www.ufsxhwk.com ali nesto ne ide, registrovao sam se pre dva dana i jos nista koji je SN. od HWK jer je to onaj broj koji izadje kad ukljucis program.
Dali neko moze da mi kaze sta sam sad zajebo brisao sam neke programe instalirao ih nanovo i sad mi kad ukljucim program trazi neki kod (activation strong) kad sam pokusao da nadjem taj strong na suportu posto nisam znao sta treba probao sam vise puta i sad stoji da sam imao samo 5 puta pravo i da kontaktujem nekog u vezi toga jer je zakljucano. Kako da to resim s'obzirom da ne znam engleski.
Pozdrav Miki
[ damko @ 13.12.2005. 18:52 ] @
A zasto fino ne kontaktiras tog lika sto si kupio od njega twistera,ne znam gdje se nalazis trenutno ali ako si u Bosni ili negdje blizu kontaktiraj Legiju.
Pozdrav!
[ miki @ 13.12.2005. 19:21 ] @
probao sam da ga kontaktujem ali samo obecanja da ce on to da sredi ali dosada nista, box je kupljen u svedskoj i sve je lepo funkcionisalo do jutros kad sam ja nesto cackao a ne znam sta znam da sam pokusavao da napisem novi string i odtada ne radi kako treba ja sam izbrisao program UFS_HWK_Suite_Setup_v2.01 SA i instalirao nanovo isti program verziju 2.1 posle toga mi stalno trazi activation string STA DA RADIM

Pozdrav Miki
[ servishalo @ 13.12.2005. 20:06 ] @
cekam te na PM. Pozdrav
[ miki @ 13.12.2005. 20:36 ] @
tu sam sad ako imas vremena za PP evo i moj e-mail [email protected]
[ miki @ 16.12.2005. 22:51 ] @
dali je nekome poznato ko je " dalton "
bavi se prodajom flashera i HWK i predstavlja se kao dalton.
[ legija @ 17.12.2005. 03:21 ] @
Citat:
miki: dali je nekome poznato ko je " dalton "
bavi se prodajom flashera i HWK i predstavlja se kao dalton.

Magnus -;))
Jel on jos u SE ? Mislim da je bio u kini pre jedno mjesec dana. Ako ga slucajno nadjes, kazi mu da mi se javi, obavezno.