[ deak303 @ 13.12.2005. 16:00 ] @
Pozdrav,

imam sajt online vec mnogo godina ('97) ali zadnji dizajn mi je star 3 godine. Hteo bih neke sitnice da promenim. Naprimer tabele skroz da izbacim i frejmove takodje (koristim CSS ali tek za neke osnovne stvari). Pogledajte i recite sta vi mislite da bi se trebalo promeniti u pogledu funkcionalnosti i izgleda?

sajt se nalazi na http://faktorx.info

all comments welcome, :)
[ bsoft777 @ 14.12.2005. 00:50 ] @
Sajt je nesvakidasnji i po mome misljenju bas zato zanimljiv. Jedino sto bi mozda mogao da promenis je boja fonta. Bela boja je ipak necitljiva dovoljno. Sve ostalo je O.K.
[ deak303 @ 14.12.2005. 15:18 ] @
tnx...

e vidish tu si u pravu i meni je to malo bilo necitko...
promenio sam font u crnu-sivkastu i malko povecao razmak izmedju redova zbog vece citljivosti i vec mi se vise svidja. :)
[ Zekica @ 14.12.2005. 16:18 ] @
Sto se funkcionalnosti tice, jedna sitnica mi je zapala u oko:

Na naslovnoj strani, u prvoj vesti Nick Warren pictures, link view gallery pokazuje na warren\warren.htm, sto je greska, i ovo radi samo u IE-u kako treba.

Onako, s obzirom da je dizajn star 3 godine, prilicno je dobar, samo mislim da je meni (na vrhu stranice) malo teze procitati (zbog font-a i crne senke).
[ deak303 @ 14.12.2005. 20:07 ] @
tnx za comment :)

bravo... kako si primetio to gde pokazuje? posto kod mene u operi 8.5 i IE6 radi sve kako treba.... inace sve pisem u notepadu rucno pa zato ima ponekad koja greskica.

i tu grafiku cu malko da osvezim da bude modernije malko

tnx :)