[ dOvLo @ 13.12.2005. 23:28 ] @
Evo zanima me imam 100-tinjak video spotova sto sam hvatao sa vivo kartice i to sam konvertao u xvid i sada svim tim spotovima zelim da stavim u jedan cosak svoj logo,potpis bilo sto,text...
U virtual dub-u to ne zelim jer on ce naknadno da jos obradi vec obradjeni divx...

Zelim ako se to moze da odjednom vise videa da im stavim svoj logo i da se ne vrsi nikakva naknadna kompresija ili bilo sto,nego da jednostavno divx-ima doda taj logo i gotovo???

[Ovu poruku je menjao dOvLo dana 14.12.2005. u 00:31 GMT+1]
[ -sfx- @ 13.12.2005. 23:41 ] @
Ako na bilo koji nacin menjas sliku, mora da se rekompresuje.
[ dOvLo @ 14.12.2005. 13:03 ] @
Aj mi onda bar netko reci kako preko virtual duba da stavim job kontrol i da mi sve od jednom to sam odradi???
Imam logo i znam sve sa filterima raditi eto samo to da mi neko kaze???
[ Cileinteractiv @ 21.12.2005. 02:52 ] @
Evo odgovoricu posto je proslo 5-6 dana od tvog zahteva. U Virtual Dub-u ucitas svaki spot i sve podesis u vezi filtera i kompresija pa ides na Save as avi, upises ime fajla i tu pri dnu okvira za dijalog Save As Avi cekiras 'Dont run this job now.....' i ides na Save. Zatim, za svaki spot tako uradis i posle ides na Job control u meniju File, videces na spisku sve te spotove koji treba da se enkoduju, selektujes prvi na listi i ides na start.
[ Mladen_Perisic @ 21.12.2005. 03:42 ] @
Citat:
dOvLo: Evo zanima me imam 100-tinjak video spotova sto sam hvatao sa vivo kartice i to sam konvertao u xvid i sada svim tim spotovima zelim da stavim u jedan cosak svoj logo,potpis bilo sto,text...
U virtual dub-u to ne zelim jer on ce naknadno da jos obradi vec obradjeni divx...

Zelim ako se to moze da odjednom vise videa da im stavim svoj logo i da se ne vrsi nikakva naknadna kompresija ili bilo sto,nego da jednostavno divx-ima doda taj logo i gotovo???



Ljudi...Rekompresija je nasušna potreba! I mora da postoji...Nije ovo VHS....Šta je vama večeras....Ehhh....Moj Chile..... Oćemo li kakvu školu otvarat...Evo...Nudim se za direktora, odma'!