[ Dukidule @ 14.12.2005. 00:34 ] @
Otvorio sam nekakav devizni racun u Raiffeisen banci ali to ne funkcionise kako treba. Osoba koja mi salje novac placa svaki put +20 funti na bilo kakvu transakciju a i ceo postupak je "time consuming" jer nije moguce postupak izvrsiti online.
[ Zeljko NS @ 14.12.2005. 09:24 ] @
Ne mozes nista napraviti oko toga osim koristiti Western Union koji ubijaju sa cenom usluga ali imas lovu za dva sata u rukama i to moras da podignes evrice ne mozes funte znam sve oko toga cale mi je tamo pa to cesto radim za kevu sve sam opcije probao!
[ boab @ 14.12.2005. 22:27 ] @
Mozes da otvoris racun na www.uniclear.com Kad uplatis pare oni ti posalju debitnu karticu i lepo ovde dizes pare na bankomatu.Ja sam sad u postupku otvaranja, a na ovom forumu sam cuo da savrseno radi u srbiji.Taj neko iz engleske moze direktnim depozitom u Barclays banci da ti uplati pare i imaces ih uskoro na racunu.Ako mu Barclays banka nije u blizini moze da plati i wire transfer do Barclays sto u okviru engleske nije skupo i brze traje nego da prebacuje u srbiju.



[Ovu poruku je menjao boab dana 14.12.2005. u 23:30 GMT+1]
[ blck @ 15.12.2005. 14:03 ] @
Citat:
boab: Mozes da otvoris racun na www.uniclear.com Kad uplatis pare oni ti posalju debitnu karticu i lepo ovde dizes pare na bankomatu.Ja sam sad u postupku otvaranja, a na ovom forumu sam cuo da savrseno radi u srbiji.Taj neko iz engleske moze direktnim depozitom u Barclays banci da ti uplati pare i imaces ih uskoro na racunu.Ako mu Barclays banka nije u blizini moze da plati i wire transfer do Barclays sto u okviru engleske nije skupo i brze traje nego da prebacuje u srbiju.


Da li se informisao na kojim ATM masinama i sa kojim dnevnim ogranicenjima i troskovima po transakciji moze da se podize novac ovde? Da li si dobio debitnu karticu?
[ hecky @ 15.12.2005. 16:56 ] @
Najbolje je da ti taj koji salje pare lepo otvori poseban racun u banci u UK i tebi poslaje debitnu karticu, a ti dizes kes na bankomatu u Srbiji ili gde vec.