[ InfHeat @ 16.12.2005. 16:50 ] @
Pre neki dan sam se ponovio. Pazario sam nokiu 6680, pa posto mi je ovo prvi smartphone istrazujem njegove mogucnosti, pa me muci jedna stvar. Postoji li mogucnost odnosno neka aplikacija da se recimo kontaktima iz imenika da atribut "hiden". Dakle da se neki brojevi iz imenika ne vide bez recimo neke sifre ili neceg drugog, da budem precizniji zanima me najjednostavniji i najbrzi nacin da sakrijem odredjenu grupu brojeva telefona a opet da imam brz pristup istima kad recimo zelim da im poslajem sms ili da ih pozovem. Ovo sve u cilju da ako se odredjene XX osobe posluze mojim telefonom ne vide te brojeve u imeniku ili u opste u telefonu.
E sad, u postoji na ovom telefonu opcija "Wallet" gde ja mogu pod sifrom da cuvam razne stvari ALI opet moram da prepisujem (pamtim) broj kad pisem sms tako da mi je to samo delimicno resenje.
[ vivicav @ 19.12.2005. 07:31 ] @
Postoji aplikacija, zove se SmartGuardPro. Trenutno je aktuelna verzija 3.00. Pored toga sto mozes sakriti deo imenika, takodje mozes sakriti i LOG za kompletan saobracaj (ukljucujuci i SMS). Takodje skriva i fajlove. Jedina mana je ta sto fajlove koje sakrije je ipak moguce videti FExplorerom ili nekim slicnim browserom, ali tebi ovo nije primarni zahtev, tako da mislim da ce te zadovoljiti. Koristim je na 6630 tako da mislim da nece biti problema na 6680.
[ InfHeat @ 19.12.2005. 13:57 ] @
Citat:
vivicav: Postoji aplikacija, zove se SmartGuardPro.


Hvala puno, to je upravo ono sto mi treba i sto sam trazio.
[ Pici man @ 19.12.2005. 23:12 ] @
Ima jos par njih za tu namenu. Dobre su i ove aplikacije:
SmartCrypto v1.0
Gina 1.49
...........
[ SBSL @ 16.01.2006. 01:05 ] @
Sakrivas brojeve od devojke...?! Opusteno.. I ja sam to radio.. Koristio sam program koji ti je vivicav preporucio...
[ thehaci @ 25.03.2006. 11:12 ] @
http://www.elitesecurity.org/tema/150358
please smart guide pro necessary