[ kokanidja2 @ 17.12.2005. 18:09 ] @
ustvari sve je u pitanju...jedino sto ne znam jel u pravom forumu..znaci moze li se skinuti lozinka sa zasticene winrar arhive...eto
[ farstar @ 17.12.2005. 19:30 ] @
Google -> rar password recovery -> enter
[ Goran Mijailovic @ 17.12.2005. 21:21 ] @
Sad mozemo da razvijamo teorije ali realno ne.
[ Kosta ******um Rex Persia @ 18.12.2005. 01:29 ] @
Postoji jedan program koji služi upravo za to, ali ako ne znaš bar neke parametre da mu navedeš, potrajaće vrlooooooooo dugooooo dok nađe pravu kombinaciju.

Tako da se u principu slažem sa Goranom.
[ Ned123 @ 18.12.2005. 06:50 ] @
Citat:
kokanidja2: ustvari sve je u pitanju...jedino sto ne znam jel u pravom forumu..znaci moze li se skinuti lozinka sa zasticene winrar arhive...eto


Ako si ti stavio lozinku i sjećaš se nekih parametara (dužina, vrsta karaktera) može pomoći npr.
http://www.elcomsoft.com/arpr.html
Ako hoćeš da provališ tuđu lozinku može potrajati godinama (isplati li ti se?).
[ kokanidja2 @ 18.12.2005. 10:27 ] @
ma tudja je lozinka...to je i problem..ma mislio sam da postoji neki jednostavan alat za to kao recimo kad sam naisao na neke zasticene pdf dokumente pa sam nasao programcic koji jednostavno skida zastitu...pa rako da nema nesto tako...












[ mulaz @ 18.12.2005. 10:58 ] @
pa ni nije bas toliko dugo.. ako pass ima samo slova i brojke.. i ako je dug 5,6 karaktera... dekodirat ce ti za nekoliko minuta.. ali ako imas mala/VELIKA slova, brojeve i jos druge karaktere (.,%&$#...).. i duze (9, 10, 11 slova..) .. moze stvarno da potraje godinama :)

[lol] probaj da uhakujes u SETI@home pa ubaci to njima da ti dekodiraju :D [/lol]
[ Shadowed @ 20.12.2005. 06:31 ] @
Ne moze se skinuti, samo saznati bruteforce-om (uz evetnualne olaksice pomocu nekih parametara).
A to je inace vec par puta receno na ES-u.